Напередодні Дня Перемоги команда Вілкула на Дніпропетровщині упорядковує пам'ятники воїнам-визволителям

Напередодні Дня Перемоги команда Вілкула на Дніпропетровщині упорядковує пам'ятники воїнам-визволителям

В рамках підготовки до святкування 74-ї річниці Дня Перемоги депутати всіх рівнів, а також прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ упорядковують пам'ятні місця Великої Вітчизняної війни в Дніпрі, Кривому Розі, Кам'янському (Дніпродзержинську), Павлограді, Тернівці, Марганці, Орджонікідзе, П'ятихатках та інших містах і районах Дніпропетровської області.

На сьогодні вже приведено в порядок близько сорока меморіалів. Заступник керівника Дніпропетровської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Гончаренко сказала: «Ми - єдина політична сила, яка послідовно виступає за мир, збереження правдивої історії та єдність нашої країни. В рамках програми Олександра Вілкула ми завжди підтримуємо ветеранів, упорядковуємо і благоустроюємо пам'ятні місця Великої Вітчизняної війни».

Керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра Наталя Начар'ян зазначила: «Команда Олександра Вілкула традиційно масштабно готується до святкування Великої Перемоги. Сьогодні ми наводимо в порядок пам'ятні місця, також у святкові дні ми зустрінемося з нашими дорогими ветеранами. І ми закликаємо всіх, для кого священна пам'ять про подвиг наших дідів, прадідів, 9 Травня взяти участь в масштабних святкуваннях та покласти квіти до меморіалів наших солдатів - Переможців».

Керівник міської партійної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Кам'янському Сергій Павлюк сказав: «Щорічно напередодні Дня Перемоги команда Олександра Вілкула проводить заходи з благоустрою пам'ятників по всій Дніпропетровщині. Наші активісти та прихильники приходять сім'ями, з дітьми. І це дуже правильно, тому що це і є наступність поколінь, так і виховується в повазі до подвигу наших дідів, прадідів».


Волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» постійно надають допомогу і підтримку ветеранам Великої Вітчизняної війни. До пам'ятних дат передають ветеранам, учасникам бойових дій та дітям війни продукти, сертифікати на придбання медикаментів.

20 квітня 2019 18:48
'site2018:subscribe.form' is not a component