Напередодні 9 травня Вілкул звернувся до всіх, чиї діди перемогли фашистів, а не служили їм

Напередодні 9 травня Вілкул звернувся до всіх, чиї діди перемогли фашистів, а не служили їм

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Олександр Вілкул написав на своїй сторінці в Facebook: «Дорогі друзі! Я звертаюся до всіх, чиї діди та прадіди перемогли фашистів, а не служили їм. 9 травня День Перемоги! Велике для нас свято.І як наші солдати разом воювали і потім йшли на параді, так і ми 9 травня 2019 року пройдемо на їх честь Маршем Миру та покладемо квіти до меморіалів справжніх героїв. За нашу Перемогу!»

   

На Дніпропетровщині команда Олександра Вілкула готується до масштабного святкування Великої Перемоги. Депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ всіх рівнів, а також прихильники опозиціонерів упорядковують пам'ятні місця, пов'язані з перемогою над фашизмом.

Також до 74-ї річниці Великої Перемоги проводяться зустрічі з ветеранами в Дніпрі та інших містах та районах Дніпропетровської області.

9 травня 2018 року разом з Олександром Вілкулом та ветеранами десятки тисяч жителів Дніпра пройшли Маршем Миру в ім'я єдності України та поклали квіти до меморіалів солдатів Перемоги. У ході також взяли участь і депутати Європейського парламенту.

Нагадаємо, 9 травня 2017 року радикали напали на колону Маршу Перемоги, в якій ішли десятки тисяч жителів Дніпра з дітьми та ветерани. Тільки завдяки оперативній реакції Олександра Вілкула, учасників Маршу та правоохоронних органів, вдалося захистити ветеранів та містян з дітьми. В результаті нападу радикалів постраждали шість працівників правоохоронних органів. Поліція вилучила у нападників чотири ножа, три травматичних і один газовий пістолет, шість газових балончиків, факели, запальну суміш та балаклави.

08 травня 2019 19:58
'site2018:subscribe.form' is not a component