На Масляну на Донеччині спекли млинця-велетня і встановили новий рекорд

На Масляну на Донеччині спекли млинця-велетня і встановили новий рекорд

Масляна-2019 запам'ятається українцям смачними млинцями, запальними концертами та новими рекордами. 10 березня в Дружківці Донецької області благодійний Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» організували грандіозне святкування Масляної з традиційними урочистостями, частуваннями та конкурсами.


На Молодіжній площі для дружківчан працювали яскраві фотозони, тематичні арт-об'єкти, розважальні локації, виступали місцеві колективи художньої самодіяльності, діджей і кавер-гурт Furman Band, були організовані дискотека і фаєр-шоу.


Весь день гостям свята дарували позитивні емоції та настрій аніматори, ходулісти, баяністи та ведучі. Фонд і хокейний клуб пригощали місцевих жителів безкоштовними млинцями з джемами і гарячим чаєм, провели конкурси та розіграші цінних призів (телевізора, планшета, смартфона та кухонної побутової техніки), сувенірної продукції та солодощів від ТМ «Конті».


«У благодійників і спортсменів вийшло масштабне народне свято з традиціями і урочистостями. Для провінційного міста, в якому нечасто проходять такі культурно-масові заходи, це велика подія. Діти чудово провели час з аніматорами та в спортивній зоні – у них стільки вражень! Дорослі танцювали, слухали виступи артистів, за традицією діставали сертифікати з подарунками з масляного стовпа. У нинішній час людям не вистачає свята, тому спасибі тим, хто його нам дарує», – поділилася враженнями дружківчанка Галина Пригожина. 


На Масляну в Дружківці Національний Реєстр рекордів України зафіксував новий рекорд. Фонд Бориса Колеснікова підготував сюрприз для місцевих жителів у вигляді гігантського триметрового млинця. На його приготування знадобилося: 20 л молока, 2,5 кг вершкового масла, 192 яйця, 6,5 кг борошна, 1,5 кг цукру і 150 г солі. Млинець-велетень випікали десять кухарів ресторану «Євросіті» і пекарні «Бутік хліба» з Костянтинівки на спеціально виготовленій для рекорду пательні. Незвичайний кулінарний виріб могли скуштувати всі бажаючі.  

«Вперше за всю історію «млинцевих» досягнень в Україні зареєстрований рекорд, який є технічно і технологічно дуже складним. Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» поставили перед собою складну задачу і впоралися з нею блискуче. До цього були заявки, але реалізувати їх ніхто не наважився. У згуртованої команди організаторів млинець вийшов не тільки великим, але ще смачним і красивим. Україна сьогодні отримала новий рекорд, а дружківчани і гості свята – естетичне та гастрономічне задоволення, з чим я всіх і вітаю!» – розповіла Лана Вєтрова, директор Національного реєстру рекордів.


Президент благодійного Фонду Борис Колесніков приєднався до привітань з Масляною і підкреслив, що Донеччина завжди славилася талантами і рекордсменами. «Я вдячний всім учасникам свята: жителям Дружківки, Костянтинівки, спортсменам і артистам за ті емоції, які вони подарували. Тут, в 25 кілометрах від лінії розмежування, наші громадяни, як і раніше продовжують радіти життю, працювати і ростити своїх дітей. Як би пафосно це не звучало, але сьогоднішнє свято показало, що Донбас без України і Україна без Донбасу бути не можуть. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб вже в цьому році домогтися миру, щоб успішний Донбас став частиною загального успіху України», – зазначив Борис Колесніков.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова спільно з Опікунською радою Дружківки та Костянтинівки реалізують соціальну програму для жителів Донбасу. На сьогоднішній день результатом діяльності є установка п'яти нових ліфтів у багатоповерхівках Костянтинівки (ще сім будуть запущені до кінця 2019 року); безкоштовні заняття в басейні для 250 школярів Дружківки; передача в технікуми та ліцеї регіону новітнього обладнання для оптимізації навчального процесу.

11 березня 2019 19:49
'site2018:subscribe.form' is not a component