На Дніпропетровщині до 30-річчя виведення військ з Афганістану команда Олександра Вілкула вшановувала ветеранів-інтернаціоналістів

На Дніпропетровщині до 30-річчя виведення військ з Афганістану команда Олександра Вілкула вшановувала ветеранів-інтернаціоналістів

Олександр Вілкул і команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ продовжить системно допомагати інвалідам, ветеранам, учасникам бойових дій. Про спільні дії ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів з відстоювання прав афганців, відновленню соціального захисту та миру в Україні, говорили на зустрічах в Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Марганці та інших містах Дніпропетровщини.

У Дніпрі та Кривому Розі пам'ятні заходи пройшли в усіх районах. Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов і Андрій Гальченко разом з мешканцями Покровського району поклали квіти до пам'ятника воїнам-афганцям.

За словами Костянтина Павлова, криворіжці пам'ятають чесний солдатський подвиг героїв Афгану. «Не дивлячись на байдужість центральної влади, в Кривому Розі воїни-інтернаціоналісти отримують підтримку міської влади. Принципова позиція Олександра Вілкула та всієї команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті – жорстко відстоювати інтереси ветеранів та їх сімей», – зазначив опозиціонер.

У Дніпрі керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра Наталія Начар'ян провела зустріч в Новокодакському районі міста.

На її переконання, принципова позиція Олександра Вілкула та всіх членів його команди полягає в тому, що держава повинна забезпечити гідну соціальну підтримку та медичне обслуговування воїнам-інтернаціоналістам. «Після перемоги на виборах ми зробимо все, щоб домогтися відновлення всіх пільг, забезпечимо виплату гідних пенсій і людські умови для тих, хто вірний присязі і служить батьківщині», – додала вона.

Представники громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів висловили підтримку мирному плану Олександра Вілкула. Вадим Сокіл обурений тим, що протягом п'яти років нинішня влада нічого не робить, а молоді люди гинуть, отримуючи важкі поранення. «У Олександра Вілкула є план, як після перемоги за кілька днів зупинити стрілянину та за 6-8 місяців відновити мир, ми його підтримуємо», – сказав він.

Раніше в Інгулецькому районі Кривого Рогу народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Шпенов також провів зустріч з воїнами-інтернаціоналістами. «Дякую вам за ваш подвиг, низький уклін вам, за вашу мужність і військову честь!» – сказав народний депутат, вручаючи афганцям пам'ятні медалі.

Багато ветеранів-афганців зараз вже маломобільні. З ними депутати та прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зустрілися вдома, привітали їх, передали побажання здоров'я та благополуччя.


15 лютого 2019 20:05
'site2018:subscribe.form' is not a component