Мураєв про похід на вибори коміків, акторів і музикантів: формується не Рада, а естрада

Мураєв про похід на вибори коміків, акторів і музикантів: формується не Рада, а естрада

Україні потрібні не «нові обличчя», а професіонали, які здатні забезпечити реальне зростання економіки. Таких людей веде в парламент команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це заявив лідер партії Євгеній Мураєв в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».

«Зараз в парламент йде ціла купа «нових облич». Попереднє скликання парламенту теж на 50% було новим. Чи змінилася політика в більш якісну сторону? За останні п'ять років жити стало тільки гірше. Триває зростання корупції та злиднів, падіння виробництва і рівня життя. Але це ж робили нові люди. Зараз в парламент йде вже 70% «нових облич», які обіцяють все виправити. Але попередні теж не говорили, що прийдуть і будуть приймати участь в корупційних схемах. А чому ми думаємо, що ці будуть вести себе по-іншому? До Верховної Ради йдуть коміки, актори, музиканти. У нас не Рада, а естрада виходить. А повинні бути професійні кадри», - заявив Євгеній Мураєв.

Він зазначив, що в результаті п'ятирічки влади «нових облич» держборг країни виріс з 1,1 трлн гривень до 2,1. «Тобто кожен з нас замість 24 тисяч гривень став повинен всяким фінансовим інститутам 50. За наступні п'ять років цей борг зросте ще в два рази? Або все ж ні? Але для цього потрібно чітко розуміти, хто буде керувати країною», - акцентував політик.

Не тільки нинішня Верховна Рада, а й Кабінет Міністрів був непрофесійним, вважає Євгеній Мураєв. «Нинішній прем'єр-міністр, наприклад, не знає ставки податків в країні. Але чого ви від нього хочете, він же раніше ринком керував. А обіцяв нам показати, як управляти країною. Те, що ви бачите в холодильниках і кишенях - це заслуга прем'єр-міністра. Він каже, що у нього не було можливості розвернутися. А хто вибирав прем'єр-міністра? Провладна коаліція - за нього проголосували більшість депутатів. Що він дав натомість? Роздав портфелі всім фракціям, які входили в коаліцію, і вони коаліційно все ще грабують нашу країну», - підкреслив народний депутат.

За словами лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, щоб рівень життя в країні вийшов на якісний рівень, Україна повинна перестати жити в борг і, нарешті, почати заробляти. «Запитайте у молодих-прекрасних, крім фраз «знімемо недоторканність» і «будемо жити, як в Європі», є щось більш конкретне? Європа живе по-іншому, тому що у неї зовсім інший валовий продукт, який вона виробляє. Щоб держава була соціальною, воно повинна заробляти. Тоді йдуть великі витрати і на медицину, і на освіту, і на високі пенсії. Якщо ж доходів у бюджету немає - то і фінансувати всі ці витрати теж нічим. Тому країні потрібні професіонали, які будуть здатні забезпечити реальне зростання економіки. І такі люди є в команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», - резюмував Євгеній Мураєв.

09 липня 2019 10:23
'site2018:subscribe.form' is not a component