Мураєв назвав місце та час дебатів з Бойком

Мураєв назвав місце та час дебатів з Бойком

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв закликав керівника «Опозиційною платформи - За життя» Юрія Бойка провести дебати в п'ятницю, 5 липня, о 22:00 за адресою: м Київ, вулиця Жилянська 101а. Відповідне звернення Мураєв оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами Мураєва, Бойко, як перший номер в списку («Опозиційної платформи - За Життя», - Ред.), не може не розуміти, що на своєму імені та авторитеті він тягне в парламент запеклих нацистів та мерзотників з команди Порошенка.

«Я прошу його прийти і пояснити це людям так само, як він, напевно, виправдовує це самому собі. Звичайно, якщо виправдання подібного взагалі існує», - зазначив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Мураєв нагадав, що давав Бойко тиждень на вибір місця та часу проведення дебатів, проте до цих пір не отримав відповіді.

«Ви ховаєтеся, так само як ховаєте в своїх списках людей Порошенка та відвертих нацистів. Ми не дозволимо вам повернути їх до влади. Я буду чекати вас в цю п'ятницю, о 10 годині вечора за адресою: м.Київ, вулиця Жилянська 101а. Приходьте, нехай люди розберуться, хто з нас справжня опозиція», - заявив Мураєв, звертаючись до Бойка.


01 липня 2019 11:30
'site2018:subscribe.form' is not a component