Мости зруйновані, дорожнє покриття відсутнє – Артур Мартовицький вимагає від Гройсмана провести капітальний ремонт доріг у Дніпропетровській області

Мости зруйновані, дорожнє покриття відсутнє – Артур Мартовицький вимагає від Гройсмана провести капітальний ремонт доріг у Дніпропетровській області

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою провести в 2019 році капітальний ремонт автодороги територіального значення Т–04–08 (Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів –Токмак), що пролягає через села Троїцької ОТГ, а також автомобільної дороги О041106 (Зелене – Богданівка – Богуслав) в межах Богданівської ОТГ Павлоградського району Дніпропетровської області. За словами опозиціонера, стан обох доріг незадовільний.

«В селі Троїцьке покриття дороги взагалі відсутнє. У селі Богданівка повністю зруйновані мости. По бездоріжжю вимушені курсувати автобуси, які підвозять учнів до шкіл та дітей до дитячих садків. Це повний безлад і знущання», - зауважив народний депутат.

Артур Мартовицький наголосив, що неодноразові звернення виконкомів Троїцької та Богданівської сільських рад до «Укравтодору» проігноровані – людей не чують і зневажають.

«Упродовж 2017–2018 років мешканці громад неодноразово звертались з колективними листами до прем'єр-міністра, керівника Державного агентства автомобільних доріг України, голови Дніпропетровської ОДА. Результат нульовий. Ключові представники влади, у компетенції яких вирішити питання ремонту доріг, нажаль, людей не чують», - наголосив опозиційний політик.

Артур Мартовицький також звернув увагу на той факт, що досі Управлінням Патрульної Поліції в Дніпропетровській області не погоджено маршрут руху шкільного автобуса для підвезенню учнів до Троїцької школи саме у зв’язку із незадовільним станом доріг. «Це надзвичайна подія», - наголосив парламентарій.

«У 2018 році за ініціативою Троїцького сільського голови на сесії було ухвалене рішення виділити мільйон гривень на капітальний ремонт ділянки дороги, що проходить по території сіл громади, але й це не допомогло! Людям повідомили про неможливість використати ці кошти. Закономірно постає питання: що треба зробити громадянам, щоб їх почули?» - зауважив опозиціонер під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

Артур Мартовицький звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою провести в 2019 році капітальний ремонт автодороги Т–04–08, що пролягає через села Троїцької ОТГ, а також автомобільної дороги О041106 в межах Богданівської ОТГ.

 

 

 

26 лютого 2019 13:54
'site2018:subscribe.form' is not a component