Місія Європарламенту рекомендувала Верховній Раді надати опозиції квоти в керівництві парламентських Комітетів

Місія Європарламенту рекомендувала Верховній Раді надати опозиції квоти в керівництві парламентських Комітетів

Під час круглого столу 15 лютого 2019 року, присвяченого підвищенню інституційної спроможності українського парламенту і гармонізації законодавства України із законодавством ЄС, в своєму виступі голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський заявив, що відповідно до Угоди про коаліцію депутатських фракцій від 2014 року «Європейська Україна» ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – єдина опозиційна фракція та єдина фракція, яка позбавлена ​​контролюючих функцій, адже її представники не очолюють жодного Комітету.

«Всі керівні посади правляча коаліція розподілила між собою: наших депутатів немає ані в керівництві Рахункової палати, ані в складі Центральної виборчої комісії, ані в складі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», – аргументував свою позицію голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

За його словами, представники Місії Європарламенту погодилися із зауваженнями ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо утисків прав фракції та рекомендували керівництву українського парламенту виправити ситуацію.

У свою чергу, спікер парламенту Андрій Парубій закликав вносити свої пропозиції щодо усунення цих прогалин в законодавстві. «Ми готові вносити свої пропозиції для виправлення ситуації, подивимося, як виконає рекомендації більшість», – зазначив Вадим Новинський.
16 лютого 2019 15:26
'site2018:subscribe.form' is not a component