Мінування дільниць і «чарівне» чорнило: зведення порушень станом на 19:00

Мінування дільниць і «чарівне» чорнило: зведення порушень станом на 19:00

Більше 1,4 тис. повідомлень надійшло з ранку 31 березня в Національну поліцію щодо фактів порушень на виборах Президента України. Більшість скарг стосуються незаконної агітації та фотографування бюлетенів.

Національна поліція перевірила повідомлення про замінування дев'яти виборчих дільниць в місті Дніпро. Для перевірки всіх замінованих об'єктів на місце виїжджали співробітники вибухотехнічної служби, кінологи та слідчо-оперативна група. Під час перевірок ніяких вибухових речовин або предметів виявлено не було.

На виборчій дільниці №800417 (ВО №216, м. Київ) зникли підписи виборців в реєстрі отримання бюлетенів у зв'язку з використанням ручки зі зникаючим чорнилом. Порушення зафіксовано оперативно-слідчою групою поліції. Складено акт.

У Київській області голова ОВК 64 округу відмовлявся надавати інформацію до ЦВК і членам ДВК щодо кількості виборців на виборчих дільницях. Це єдина комісія, яка не подала вищевказану інформацію до ЦВК.

В Одеській області спостерігач «ОПОРИ» зафіксував заповнення протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці №510256 (с. Мирне Біляївського району) до закінчення голосування та викликав поліцію.

На виборчу дільницю №441086 (ВО №112, м. Рубіжне) під'їхав автобус, в якому привезли людей для того, щоб вони могли взяти участь у голосуванні. У поліцію щодо цієї ситуації надійшла заява від чоловіка, який представився журналістом і повідомив, що людей централізовано привезли голосувати за кандидата в президенти Юрія Бойка. Поліція перевіряє обставини події.

На виборчій дільниці в Мелітополі (Запорізька обл.) голова ДВК №230736 викликала поліцію після того, як помітила, що одна з членів комісії вела особисті записи про хід голосування та відмовилася пояснювати свої дії. «Під час проведення виборів одна з членів комісії поводилася неадекватно. Постійно працювала з телефоном і якимись аркушами паперу. На моє зауваження вона не відреагувала. Друге зауваження отримала від мого заступника, на нього також не відреагувала, вела себе грубо. Ми звернулися до правоохоронних органів, подальшими діями займалася вже оперативна група», - прокоментувала ситуацію голова ДВК Ірина Дойнова.

31 березня 2019 19:13
'site2018:subscribe.form' is not a component