Михайло Добкін: Скасування законів про мову, декомунізацію та люстрацію – першочергове завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому складі Верховної Ради

Михайло Добкін: Скасування законів про мову, декомунізацію та люстрацію – першочергове завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому складі Верховної Ради

Однією з перших ініціатив ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому складі Верховної Ради стане скасування дискримінаційного мовного закону. Про це заявив народний депутат Михайло Добкін під час Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

«Після дострокових парламентських виборів опозиція має виправити безліч бід, які наворотила постмайданна влада за останні п'ять років. Зокрема, скасувати всі дискримінаційні закони, прийняті провладною коаліцією», – зазначив Михайло Добкін.

За його словами, однією з перших ініціатив ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті буде законопроект про скасування декомунізації. «Це потрібно для того, щоб не було підстави зносити пам'ятники героям нашої країни, і не було бажання у центральної влади перейменовувати вулиці, не проживаючи в цих містах. Також одним із пріоритетів буде скасування люстрації. Адже дурість, недосвідченість, а іноді й авантюризм тих, хто керував Україною п'ять останніх років, призвели до того, що величезна кількість професіоналів залишилися за бортом. Вони не можуть працювати, тому що потрапили під дію цього дискримінаційного закону. Тому ми скасуємо його», – заявив народний депутат.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відновить справедливість, яку роками знищувала влада, що йде. «Будемо ми мітлою або бульдозером, будемо ми чим завгодно, але вимітати всю ту гидоту, яку через Верховну Раду занесло в наше життя – це однозначно. Ми не перший раз повертаємося після того бардаку, який нам залишають наші «попередники». Ми не перший раз відновлюємо все те, що вони примудряються зруйнувати протягом дуже короткого періоду часу. Нам не звикати. І, як показує життя, краще, ніж ми, цього ніхто не зробить», – акцентував політик.

Михайло Добкін висловив упевненість, що в наступному парламенті будуть представлені цікаві люди від об'єднаних опозиційних сил. А через рік ОППОЗЦІОННИЙ БЛОК увійде і в органи місцевого самоврядування для наведення порядку на місцях. «Разом до перемоги! По-іншому бути не може!» – резюмував політик.

10 червня 2019 17:01
'site2018:subscribe.form' is not a component