Мер Запоріжжя висловився на підтримку Вілкула

Мер Запоріжжя висловився на підтримку Вілкула

Підтримувати на президентських виборах необхідно того, хто підтримує промисловість. Про це заявив мер Запоріжжя Володимир Буряк за підсумками спільного відвідування з кандидатом в Президенти України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександром Вілкулом будівництва нового Північного шосе в Запоріжжі.

Відповідаючи на питання про те, на яку підтримку з боку Вілкула в розвитку міських інфраструктурних проектів він розраховує, Володимир Буряк заявив: «Я думаю, якщо запорожці зроблять свій вибір, а вони повинні зробити правильний вибір, то допомога буде в повному обсязі».

 «Нам потрібно зробити правильний вибір, не в бік популістських заяв, а віддати свій голос людині, котра в житті дійсно досягла багато чого, знає і вміє працювати, знає, якою має бути країна. І знає, як відстоювати інтереси промисловості, оскільки Запоріжжя – промислове місто. Тому своє слово я хотів би сказати на підтримку Олександра Вілкула та просив би вас зробити правильний вибір 31 березня», – заявив мер Запоріжжя на зустрічі з Вілкулом та трудовим колективом ПАТ «Запоріжсталь».
28 березня 2019 16:30
'site2018:subscribe.form' is not a component