Мер Покровська Руслан Требушкін: Наше завдання – зробити Донбас прикладом для всієї України

Мер Покровська Руслан Требушкін: Наше завдання – зробити Донбас прикладом для всієї України

Відновлення миру, створення робочих місць, розвиток інфраструктури – необхідні умови для припинення відтоку працездатного населення. Про це сказав мер Покровська Руслан Требушкін, виступаючи на Форумі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу», який проходить сьогодні в Святогірську на Донеччині.

«Наше завдання – зробити з Донбасу приклад для всієї України, відродити його колишню славу, щоб жителі почали повертатися, щоб були створені гідні умови для їх життя і процвітання», – сказав Руслан Требушкін.

За словами мера Покровська, це неможливо здійснити без глибокої децентралізації, коли податки будуть залишатися на місцях. Тому ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ставить для себе це завдання одним із пріоритетних. «Якщо ми отримаємо повну, глибоку децентралізацію, то, природно, регіони будуть сильні. А будуть сильні регіони – буде сильною і держава», – чітко сформулював Руслан Требушкін програмну мету партії.

В рамках децентралізації дуже важливо розвивати інфраструктуру, дороги, школи, медицину, без чого не буде умов для розвитку регіону і повернення працездатних жителів, насамперед молоді. Також Требушкін зазначив, що громади повинні об'єднуватися, виходячи з економічних міркувань, а не за політичними ознаками.

«Я вважаю, що цю практику слід змінювати. Створювати громади потрібно за бажанням людей, необхідно давати можливість жителям самим приймати рішення по злободенним питанням, що стосуються життя їх міст і сіл», – сказав покровський мер, який має достатній досвід управління громадами.

Руслан Требушкін висловив упевненість в тому, що команда професіоналів із ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з цими завданнями впорається і закликав голосувати за партію №1 у бюлетені на парламентських виборах.

Нагадаємо, на Форумі «Майбутнє міст», який відбувся 9 липня в Харкові, лідери ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і представники місцевого самоврядування – члени політсили – підписали спільну резолюцію про об'єднання зусиль для проведення глибокої економічної, культурної та гуманітарної децентралізації в Україні.

14 липня 2019 14:44
'site2018:subscribe.form' is not a component