Мер Павлограда Анатолій Вершина: Захистити інтереси місцевих громад в парламенті здатний тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Мер Павлограда Анатолій Вершина: Захистити інтереси місцевих громад в парламенті здатний тільки ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Про це міський голова Павлограда Анатолій Вершина заявив під час виступу на форумі «Майбутнє міст України», який пройшов у Харкові 9 липня.

За його словами, мета ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому парламенті – вирішення актуальних проблем українців на місцях.

«Проблеми людей і необхідність їх вирішення змушують нас – мерів, глав ОТГ, промисловців, бізнесменів, управлінців – об'єднуватися, шукати альтернативні шляхи виходу з безлічі складних ситуацій. Ми втілюємо завдання і цілі в реальні справи. А вони – в відремонтованих дорогах, освітлених вулицях, створених умовах для дітей в дитячих садках, в турботі про ветеранів та інвалідів, підтримці обдарованої і спортивної молоді», – заявив опозиціонер.

Анатолій Вершина підкреслив, що для вирішення існуючих проблем регіонів необхідна комплексна підтримка держави. Протягом останніх п'яти років влада тільки збільшувала кількість обов'язків місцевої влади, але ніяк не кількість наданої допомоги. Він висловив надію, що в новому парламенті ситуація зміниться.

«Для забезпечення стабільної роботи галузей житлово-комунального господарства, поліпшення благоустрою міста, впровадження енергозберігаючих технологій нам необхідна підтримка держави. Ми сподіваємося, що новий парламент, до складу якого увійдуть представники міст України, досвідчені професіонали і справжні фахівці, буде здатний реалізувати довгоочікувані законодавчі ініціативи, приймати необхідні рішення для розвитку наших міст і всієї України», – резюмував мер Павлограда.

09 липня 2019 15:25
'site2018:subscribe.form' is not a component