Мер Маріуполя Вадим Бойченко: Для нас мир – не порожній звук, і не «давайте поговоримо». Для нас мир – це можливість жити!

Мер Маріуполя Вадим Бойченко: Для нас мир – не порожній звук, і не «давайте поговоримо». Для нас мир – це можливість жити!

Головне завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – зупинити війну та відновити мир на Донбасі. Щоб українці, які покинули дім через війну, могли повернутися, а Донбас знову став неподільним, цільним регіоном України. Про це під час Форуму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу», який пройшов в Святогірську на Донеччині, заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

За його словами, бойові дії на Донбасі тривають вже 1925 днів, що призвело до масштабних людських жертв, а також руйнування інфраструктури, на відновлення якої підуть десятиліття.

«Більше 10 тисяч убитих і мирних, і військових громадян нашої країни. 30 тисяч поранених за час війни. 40 тисяч об'єктів інфраструктури, які сьогодні вимагають негайного відновлення. Це школи, дитячі садки, лікарні. Більше 2 мільйонів українців оформили офіційно статус біженців. І це не літопис, це життя, яким сьогодні живе схід України, живе Донбас. Для нас мир – це не порожній звук, і не «давайте поговоримо». Для нас мир – це можливість жити, можливість розвивати наші громади і міста. І разом з містами розвивати нашу Україну», – підкреслив мер Маріуполя.

Як зазначив Вадим Бойченко, сьогодні головним завданням, яке він реалізує на посаді міського голови, є побудова на прикладі Маріуполя міста, яке стане вітриною відновленого українського Донбасу. 

«Ми сьогодні без залпів гармат, без розривів снарядів боремося за уми і серця наших земляків. Європейськими парками, скверами, новими дорогами, відремонтованими школами і дитсадками. Саме так ми показуємо, яке можна сформувати майбутнє нашої української землі. І в нас повірили! Наші земляки приїжджають в місто Маріуполь, їх вже 150 тисяч. Вони стали новими маріупольцями», – підкреслив міський голова Маріуполя. 

І додав, що є проблеми, які складно вирішити на місцевому рівні. Щоб підняти проблеми українських міст на рівень парламенту і уряду, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ бере участь у виборах.

«Сьогодні команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – це не просто слова, це конкретні справи, це люди професіонали – від керівників промислових підприємств до політиків, з якими рахуються у всьому світі. Я вірю в професіоналізм ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, вірю в наших людей Донбасу, вірю, що голос Донбасу, кожного жителя нашої країни буде звучати в парламенті України. І сам Господь Бог зробив все, щоб ми прийшли до перемоги. Номер один – це ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Це та партія, в яку вірю сьогодні я, і вірить все місто Маріуполь. До перемоги, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, і до перемоги, Донбас!» – закликав Вадим Бойченко.

14 липня 2019 15:16
'site2018:subscribe.form' is not a component