Мер Курахового Роман Падун підтримав дорожню карту «Сила Донбасу», розроблену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ

Мер Курахового Роман Падун підтримав дорожню карту «Сила Донбасу», розроблену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ

Міський голова Курахового Роман Падун виступив на підтримку глибокої децентралізації та проведення виборів до обласних рад Донецька і Луганська в рамках розробленої ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ дорожньої карти «Сила Донбасу». Про це він заявив під час Форуму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Сила Донбасу», який пройшов у Святогірську Донецької області.

Відповідний документ був підписаний представниками ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і міськими головами підконтрольних Україні міст Донбасу. Під час виступу Роман Падун нагадав, що в 2014 році, з початком бойових дій на Донбасі, місто Курахове прийняло 11 тисяч переселенців і державні установи, евакуйовані з Мар'їнки.

«З початком бойових дій ми опинилися в епіцентрі подій. Лінія розмежування – 15 км. За кілька днів ми прийняли понад 11 тисяч переселенців. Ми зіткнулися з іншою проблемою: всі державні установи з міста Мар'їнка довелося евакуювати в Курахове. Красногорівська районна лікарня була евакуйована до нашого міста, де і працює до цього дня. Ми відкривали нові приміщення, ремонтували приміщення, купували оргтехніку. Але відкрию вам очі: все це було зроблено за рахунок місцевого бюджету. Ні копійки державної підтримки ми не отримали», – розповів Роман Падун.

Міський голова Курахового підкреслив, що за наступні п'ять років за рахунок міського бюджету були відновлені сквери, дитячі сади, відкрито амбулаторію. На завершальному етапі сьогодні – реконструкція парку і старого житлового фонду. «Ми відновили фундаменти, утеплили ці будівлі, поміняли покрівлю та упорядкували всю територію. В цьому році ми закінчуємо 4-ий квартал. Ми самостійно відремонтували дитсадок в сільській місцевості. Відкрили першу амбулаторію. В цьому році ми реконструюємо садочок, який 15 років був закритий. А потреба величезна, тому що переселенці живуть у нас до цих пір. І знову, я акцентую увагу на тому, що державної допомоги з жодного рівня бюджету ми не отримали», – підкреслив Роман Падун.

Міський голова Курахового закликав підтримати політичну партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» на позачергових парламентських виборах. «Я підтримую децентралізацію. І не в масштабах територіального округу, а в масштабі нашої фінансової незалежності. Я підтримую те, що податки, які ми заробляємо, повинні залишатися на місцях. А ми, як мери, знаємо наші проблеми, і які проблеми вирішувати першими. Ці позиції готовий відстоювати ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», – підкреслив мер Курахового.

14 липня 2019 15:31
'site2018:subscribe.form' is not a component