Медведчук націлений на зрив виборів у 105-му окрузі на Луганщині

Медведчук націлений на зрив виборів у 105-му окрузі на Луганщині

Кандидат в народні депутати від «Опозиційної платформи – За життя» Сергій Медведчук намагається зірвати вибори в 105-ому окрузі, де перемогла представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Гриб.

Сергій Медведчук звернувся до Луганського окружного адміністративного суду (м. Сєвєродонецьк) з вимогою визнати недійсним і скасувати протокол окружкому №105 про підсумки голосування, а також визнати дії ОВК щодо встановлення результатів виборів протиправними.

Раніше Медведчук всіляко блокував підведення підсумків голосування. За його ініціативи на виборчій дільниці №405 тричі проводився перерахунок голосів. В результаті виявилося, що за Вікторію Гриб проголосувало на дві особи більше, ніж було спочатку зазначено в протоколі.

Новоайдарський районний суд, розглянувши позови Медведчука до дільничних виборчих комісій, відмовив у задоволенні його вимог, чим підтвердив відсутність будь-яких порушень під час складання протоколів. Медведчук також звертався в Шостий апеляційний адміністративний суд, який взагалі залишив позовну заяву без розгляду.

Зараз Медведчук і його команда намагаються вкрасти законну перемогу представниці ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та позбавити жителів Луганщини можливості мати у Верховній Раді свого законно обраного представника.

Перемога Вікторії Гриб отримана в чесній боротьбі, про що свідчать оригінали протоколів з виборчих дільниць. За Вікторію Гриб проголосувало 39,63% виборців, за Сергія Медведчука – 31,68%. Вікторія Гриб перемогла Сергія Медведчука за підсумками голосування на всіх ділянках 105-го округу. При цьому партію «Опозиційна платформа – За життя» в окрузі підтримали понад 56% виборців. Все це свідчить лише про одне – вибори пройшли чесно: громада усвідомлено підтримала кваліфікованого кандидата, а не просто прізвище. У зв'язку з цим ми вимагаємо від Медведчука відмовитися від безглуздої боротьби за програний мандат.

29 липня 2019 16:39
'site2018:subscribe.form' is not a component