Мер Ужгорода Богдан Андріїв підтримав програму поглибленої децентралізації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Мер Ужгорода Богдан Андріїв підтримав програму поглибленої децентралізації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Продовження поглибленої децентралізації та реалізація програми ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ дозволить владі на місцях більш якісно працювати на розвиток громад та зробити життя українців більш комфортним. Про це під час виступу на Форумі «Майбутнє міст», що 9 липня пройшов у Харкові, заявив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

«За ці роки, які я працюю як міський голова, ми багато зробили в нашому місті. Вперше за роки незалежності створили муніципальний транспорт, закупили нові сучасні автобуси, цього року автопарк комунального підприємства ще поповниться новими автобусами. У майбутньому ми плануємо перейти повністю на комунальний транспорт. Ще велику увагу ми приділяємо реконструкції історичної частини нашого міста – Ужгороду в цьому році буде 1126 років, – щоб збільшити його привабливість нашого і зберегти для майбутніх поколінь», – розповів Богдан Андріїв.

Він зазначив, що попри заявлену реформу децентралізації, держава впродовж останніх трьох років все більше перекладає на місцеві бюджети невластиві їм видатки.

«Починаючи з 2017 року, зменшується кількість коштів, які в нас є у бюджеті розвитку. Держава потихеньку нам нав’язує не властиві видатки: компенсацію перевезень пільгових категорій, утримання профтехучилищ, комунальні платежі у закладах освіти та медицини. Це все, звичайно, зменшує наші можливості щодо розбудови міста. А громада робить запити, тому що старт був хороший, а тепер реформа призупиняється», – сказав політик.

І наголосив, що підтримав програму ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо поглибленої децентралізації для всіх українських міст.

«Саме в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є хороші ініціативи, які можна в майбутньому, через Верховну Раду, втілити у закони, які працюватимуть на розвиток місцевих громад. Тому з цих міркувань я хочу сказати, що зробив вірний вибір. І команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, яка працює в багатьох містах нашої країни, показала, що вона знає, як робити і що робити», – зауважив Богдан Андріїв.

09 липня 2019 15:37
'site2018:subscribe.form' is not a component