Ми повинні робити тільки те, що вигідно для України та українців, - Дмитро Шенцев

Ми повинні робити тільки те, що вигідно для України та українців, - Дмитро Шенцев

Верховна Рада VІІІ скликання повністю дискредитувала себе, опустивши нижче ватерлінії довіру людей та до депутатів, й до такого інституту, як парламент, - заявив в інтерв'ю ІА «Факт» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Шенцев. 

За його словами, депутати з більшості завдяки ресурсам державного та обласного бюджетів мали набагато більше можливостей для вирішення в своїх округах питань інфраструктури.

«У опозиціонерів таких можливостей в цій каденції було небагато. І цю каденцію ми провели в досить жорсткій опозиції. Але працювали конструктивно. Все, що було скеровано на поліпшення життя людей, ми підтримували. А за антинародні законопроекти, природно, не голосували», - підкреслив народний депутат.

Верховна Рада VІІІ скликання ухвалила ряд антинародних та антиконституційних законів. І на думку опозиційного депутата, є два механізми скасування цих законів.

«Перший - новий парламент визнає їх неконституційними і скасовує. І другий, ще більш простий, - всі 100% антинародних законів були прийняті Верховною Радою з порушенням Регламенту. На всі ці порушення ми з колегами направили звернення до Конституційного суду. І якщо він буде незаангажованим, то і без того скасує ці закони навіть не по їх суті, а як такі, що прийняті незаконним шляхом», - підкреслив Дмитро Шенцев.

 

12 червня 2019 19:55
'site2018:subscribe.form' is not a component