Людмила Любимо: Розбудова держави неможлива без рідної мови

Людмила Любимо: Розбудова держави неможлива без рідної мови

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, в Запорізькій облраді відбулася презентація книг запорізьких авторів, надрукованих в рамках обласної програми сприяння розвитку інформаційної галузі області на 2016-2020 роки. У заході взяла участь депутат Запорізької обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, голова комісії з підприємництва Людмила Любім, яка надала підтримку програмі розвитку місцевого друкарства.

У 2018 року обласна робоча група з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження затвердила до випуску шістнадцять видань загальним накладом 2450 примірників. На їх друк і допомогу в поширенні було направлено 365 тис. гривень з обласного бюджету.

Людмила Любім впевнена, що саме розвиток рідної мови в друкованих виданнях сприяє повноцінному розвитку держави. «Для нас це велика честь – підтримати людей, які несуть слово в маси, тим самим розвиваючи наше суспільство і зміцнюючи в серцях патріотизм. Адже ми з вами розуміємо, що повноцінний розвиток держави неможливий без слова, без рідної мови. Видання книг – це благородна справа. І нам, депутатам обласної ради, радісно від того, що ми причетні до неї», – заявила політик.

Вона запевнила, що традиція підтримки письменників у виданні їх книг триватиме й набиратиме обертів. Надалі надруковані за кошти обласного бюджету книги запорожці зможуть знайти в обласних бібліотеках.

22 лютого 2019 12:34
'site2018:subscribe.form' is not a component