Любов Тарасенко: Припинення війни на Донбасі стане реальністю після реалізації програми «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху»

Любов Тарасенко: Припинення війни на Донбасі стане реальністю після реалізації програми «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху»

Після перемоги на виборах професійна команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ разом з Олександром Вілкулом принесе мир країні та забезпечить її економічний розвиток. Про це заявила депутат Гуляйпільської районної ради, керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Любов Тарасенко під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

Вона зазначила, що на професійну команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ українці чекали з 2014 року. Адже Олександр Вілкул – Професіонал з великої літери. «Він був директором комбінату, губернатором, є народним депутатом. Сьогодні ми ще раз пересвідчилися, що за Олександром Вілкулом – майбутнє України», – додала опозиціонер.

«Гасло «За мир та розвиток» сьогодні є найактуальнішим в Україні. Війна на Донбасі торкнулася кожного українця, і всі мріють про мир. Коли настане мир, ми зможемо вивести країну з кризи та побудувати процвітаючу Україну», – підкреслила Любов Тарасенко.
22 січня 2019 17:55
'site2018:subscribe.form' is not a component