Кость Бондаренко: Місія Юрія Бойка полягає у боротьбі не з владою, а з колишніми колегами по опозиції

Кость Бондаренко: Місія Юрія Бойка полягає у боротьбі не з владою, а з колишніми колегами по опозиції

Справжня мета діяльності виключеного з лав ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка полягає у боротьбі з представниками опозиції. Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко в ефірі телеканалу «Україна», коментуючи спроби Бойка та його поплічників шляхом судової тяганини скасувати реєстрацію партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія Миру і Розвитку» – єдиної реальної опозиційної політичної сили в державі. 

Нагадаймо, після того, як Бойка було виключено з лав ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, він спробував оскаржити в судах рішення з’їзду політсили і таким чином унеможливити участь колишніх однопартійців у президентських перегонах.

Політолог Кость Бондаренко вважає такі дії політичного вигнанця зловживанням правом на судочинство та перешкоджанням діяльності політсили.

«Пан Бойко спершу зробив емоційну заяву, вважаючи, що одразу після цього за ним піде більша частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Він вирішив діяти за принципом: згоріла хата – гори й стодола. Таке враження, що його політична сила («За життя», - Ред.) намагається боротися не стільки з владою, що є, напевно, головним завданням опозиції, скільки боротися із іншими представниками опозиції», - зауважив політолог.

Нагадаємо, восени саме Бойко оголосив про вихід з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та створення Опозиційної платформи «За життя», тим самим розколовши ряди опозиції. Більшість однопартійців рішення Бойка засудила, висунувши у грудні на з’їзді партії Олександра Вілкула в якості кандидата в Президенти України. 

Відео- "Політичний демарш забрів у судові коридори"

12 січня 2019 20:54
'site2018:subscribe.form' is not a component