Конституція – не указ? МОЗ позбавляє українців гарантованого права на медичну допомогу, – Тетяна Бахтеєва

Конституція – не указ? МОЗ позбавляє українців гарантованого права на медичну допомогу, – Тетяна Бахтеєва

З 1 квітня в Печерському районі Києва пацієнтам, які не підписали «декларацію з лікарем», буде відмовлено в медичній допомозі, про що повідомляється в розклеєних по району оголошеннях. Відмова від надання медичної допомоги всім без винятку громадянам України народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва вважає незаконним і таким, що суперечить Конституції.

«У статті 49 Конституції України сказано, що: «Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвитку лікувальних закладів усіх форм власності». Відмовляти людям у медичній допомозі, керуючись законами і указами, які прямо суперечать Конституції – це ніщо інше, як злочин», – заявила народний депутат.

За її словами, все це – наслідок непродуманої та антиконституційної «реформи», яку проводить нинішнє керівництво Міністерства охорони здоров'я. «Очевидно, Супрун і Ко Основний Закон – просто не указ. Проведені МОЗ псевдореформи – це геноцид українського народу, який позбавляють Конституційних прав на доступну медичну допомогу. Щоб зупинити це знущання, українцям потрібно зробити правильний вибір на президентських виборах 31 березня. Тільки Олександр Вілкул і ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК реально здатні скасувати всі псевдореформи та повернути країні мир та розвиток, а людям – належне медичне обслуговування», – підкреслила Тетяна Бахтеєва.

29 березня 2019 18:29
'site2018:subscribe.form' is not a component