Костянтин Павлов: День Перемоги – це святе свято, яке об'єднує нас всіх

Костянтин Павлов: День Перемоги – це святе свято, яке об'єднує нас всіх

«У цьому святі є потужна духовна сила покоління переможців, справжніх героїв – наших дідів і прадідів, які звільнили від фашизму рідну землю і країни Європи. І цією силою вони щедро наділили нас – нинішні покоління», – заявив напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов.

Він переконаний, що Велика Перемога завжди буде живим мостом пам'яті для кожної сім'ї, яка зберігає святу пам'ять про героїчне минуле. Адже таку пам'ять неможливо спотворити або переписати. «А всі такі спроби приречені на провал, тому що для нас – ніхто не забутий і ніщо не забуте!» – акцентував народний депутат.

«Ми пишаємося перемогою, яку здобули визволителі. Наша велика вдячність землякам всіх поколінь – за щиру повагу до народного подвигу. Низький уклін нашим ветеранам за все, що пройдено і вистраждано, за патріотизм і відвагу, працьовиті чесні руки і велику, добру душу! Слава воїнам Великої Вітчизняної!» – подякував ветеранам і привітав усіх з наступаючим святом опозиціонер.

07 травня 2019 13:58
'site2018:subscribe.form' is not a component