Костянтин Павлов: Безкоштовні лічильники тепла – черговий крок назустріч людям

Костянтин Павлов: Безкоштовні лічильники тепла – черговий крок назустріч людям

Ініціативу Костянтина Павлова, народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, про безкоштовну установку домових теплолічильників городянам підтримали депутати міської ради Кривого Рогу та виділили на це 15 млн гривень. «В умовах постійного зростання тарифів - це є реальною допомогою людям», – наголосив Костянтин Павлов.

За словами Людмили Даниленко, начальника ділянки з обслуговування вузлів обліку КП «Криворіжтепломережа», городяни вже приємно здивовані новими нарахуваннями за спожите тепло.

В свою чергу, Василь Богуненко, мешканець будинку №17 по вулиці Артилеристів, також відзначив відчутну економію після установки теплолічильників. «Ми звернулися до Костянтина Павлова під час зустрічі, і він нашому проханню не відмовив. Не пройшло й 10 днів, а роботи вже почалися. З цим лічильником мешканці будинку сподіваються на економію мінімум у 20%», – сказав він.

«Минулого року сума нарахувань за тепло була дуже великою, а ті, у кого не було субсидії, борги виплачували протягом всього року! Віднедавна економити дуже допомагає домовий теплолічильник. Встановити його за свій рахунок мешканцям нашого багатоквартирного будинку було не під силу. Адже 70% мешканців – пенсіонери», –розповіла Марина Ємельянова, мешканка будинку №3 по вулиці Учителів.

Зазначимо, минулого року в місті встановлено й взято на обслуговування 729 вузлів обліку теплової енергії. Значна частина з них – за міською інвестиційною програмою, що реалізовується за ініціативи Костянтина Павлова. Згідно його нової інвестиційної програми, в 2019 році у будинках жителів Кривого Рогу планують встановити більш ніж 500 безкоштовних лічильників тепла.18 січня 2019 13:46
'site2018:subscribe.form' is not a component