Костянтин Павлов: Спорт має жити в кожній школі Кривого Рогу

Костянтин Павлов: Спорт має жити в кожній школі Кривого Рогу

Після капітального ремонту відкрито фактично новий спортивний зал в Криворізькій загальноосвітній школі №111. Діти, педагоги та батьки відзначили знакову подію спортивним святом, на яке запросили народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтина Павлова. Цей шкільний об'єкт був капітально оновлено після звернення до опозиціонера батьків школярів, а всі роботи проходили під депутатським контролем.

Школа №111, в якій зараз навчаються 558 учнів, знаходиться в центрі спортивного життя Покровського району. Поруч з нею – популярний СК «Молодість», ДЮСШ № 6, сучасне футбольне поле зі штучним покриттям. Довгий час в школі були спеціалізовані спортивні класи – по футболу і гандболу.

«У цієї школи багата спортивна біографія, і ми не можемо допустити того, щоб вона залишилася в минулому. Сьогодні я радий зустрітися з нинішніми кращими спортсменами школи – а їх тут як і раніше багато. Заради їх успіхів, а головне - заради здорового повноцінного розвитку всіх школярів, спорт повинен жити в цій і в кожній криворізькій школі! Кілька місяців тому я підтримав вчителів і батьків школи №111 в тому, що спортзал необхідно оновити. І в стислі терміни ми змогли його реконструювати», – зазначив Костянтин Павлов.


В ході капремонту опозиційний політик не раз проводив робочі наради, роблячи акценти і на оперативності, і на якості робіт. В результаті всі завдання були виконані, включаючи ремонт стелі і стін, заміну 290 кв. м підлогового покриття, електропроводки й освітлення, а також вікон на енергозберігаючі.

«Підтримка народного депутата допомогла нам відсвяткувати довгоочікуване новосілля. Нас тішить кожна новинка, яка по-своєму допомагає зробити комфортнішими умови навчання для дітей, сприяє їх фізичному розвитку», – сказала директор школи Світлана Берднікова.

До слова, в наповненні новим обладнанням оновленого залу тепер беруть участь депутати місцевих рівнів. Значну частину з депутатських коштів направила на придбання нових баскетбольних щитів депутат обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ольга Якубовська.

«Школі допомагають, а значить в спортивному розвитку ми не будемо стояти на місці – це дуже важливо», – впевнений Олег Павлиш – тренер, який виховує юних каратистів.


Тренера підтримує десятикласник Руслан Горвад, неодноразовий призер міських та обласних змагань із самбо: «Тепер в новому залі класно займатися і багатьма нашими улюбленими видами спорту, і просто уроками фізкультури. Ми з хлопцями будемо приходити сюди із задоволенням і тренуватися від душі!».

«Не дивлячись на припинення державного фінансування, в нашому місті збережені та працюють 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У реалізації своїх депутатських програм – по підтримці освіти та міського спорту – я спираюся на пропозиції багатьох земляків. У тому числі – на звернення батьківських комітетів шкіл, які краще за всіх знають суть шкільних проблем. Для того, щоб ці проблеми вирішувалися, ми об'єднуємо всі зусилля. І, всупереч труднощам, виконуємо свої намічені плани», – підкреслив Костянтин Павлов.


05 березня 2019 17:50
'site2018:subscribe.form' is not a component