Костянтин Павлов: Допомога сім'ям, де виховуються діти з інвалідністю, повинна стати обов'язковою складовою соціальних держпрограм

Костянтин Павлов: Допомога сім'ям, де виховуються діти з інвалідністю, повинна стати обов'язковою складовою соціальних держпрограм

Відсутність на державному рівні чітко виписаних соціальних програм підтримки вразливих категорій населення – проблема, яка буде вирішена після зміни влади. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов за підсумками зустрічей з представниками громадських організацій Кривого Рогу, які об'єднують дітей з обмеженими фізичними можливостями.

На переконання народного депутата, дієва допомога сім'ям, де виховуються діти з інвалідністю, повинна стати обов'язковою складовою соціальних програм.

Костянтин Павлов зазначив, що за відсутності допомоги від держави проблеми вразливих категорій змушені вирішувати органи місцевого самоврядування. «Наприклад, незважаючи на всі труднощі, в Кривому Розі розширюється спектр і розмір різноманітних видів допомоги, яка надається за рахунок коштів саме міського бюджету. В цьому році Програмою соціального захисту передбачено всім сім'ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, виплатити допомогу в розмірі 5 тисяч гривень кожній такій дитині», – зазначив політик.

За його словами, в попередні роки така допомога виплачувалася тільки самотнім матерям в розмірі по 500 гривень на сім'ю.

«Якщо наше місто проявляє до земляків, особливо вразливої їх ​​категорії, неабияку турботу, то на рівні держави немає головного – соціальних програм підтримки, які чітко виписані та виконуються. Такий підхід неприпустимий. Ми змінимо це після перемоги на виборах. Надійний соціальний захист кожного громадянина України, включаючи особливо вразливі категорії, – серед першочергових кроків програми кандидата в президенти Олександра Вілкула», – підкреслив Костянтин Павлов.

12 березня 2019 14:49
'site2018:subscribe.form' is not a component