Костянтин Павлов: Підтримка ветеранів – наш святий обов'язок

Костянтин Павлов: Підтримка ветеранів – наш святий обов'язок

Уже п'ятий рік в Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК успішно реалізує соціальну ініціативу з видачі криворізьким ветеранам-фронтовикам Великої Вітчизняної війни сертифікатів на придбання ліків. Сума такої допомоги з 2017 року була збільшена вдвічі.

Як зазначив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов, для опозиціонерів «ніхто не забутий» – це не просто слова. Напередодні свята Перемоги його однодумці відвідують всіх бойових ветеранів міста, а також інвалідів I-II груп Великої Вітчизняної війни.

«Так, 7 травня привітання приймав один з найбільш шанованих криворіжців – фронтовик, орденоносець Микола Павлович Погорілко. 19-річним хлопцем він був покликаний в 1942 році до лав Червоної Армії, в якій прослужив 32 роки. Воював на 2-му Прибалтійськиму, 3-му Білоруському, 2-му Далекосхідному фронтах. А з його дружиною – Серафімою Олександрівною – їх перша незабутня зустріч відбулася в роки війни. Потім вона чекала його з фронту і стала дружиною», – розповів історію життя ветерана народний депутат.

Він підкреслив, що завдання нинішнього покоління – піклуватися про людей, які принесли мир на українську землю. «Низький уклін вам, бойові ветерани, воїни-переможці!» – подякував визволителям Костянтин Павлов.


08 травня 2019 12:01
'site2018:subscribe.form' is not a component