Костянтин Павлов: Підтримка вітчизняного виробника та створення нових робочих місць – з цього ми почнемо відродження вітчизняної економіки

Костянтин Павлов: Підтримка вітчизняного виробника та створення нових робочих місць – з цього ми почнемо відродження вітчизняної економіки

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов заявив під час зустрічі з колективом ТОВ «Дизельний завод» у Кривому Розі.

Він зазначив, що за останні роки підприємство пережило складні часи. Але, тим не менш, будує техніку для залізниць України.

«Найближчим часом необхідно добитися позитивного рішення атестаційної комісії «Укрзалізниці», щоб завод отримав право розширити свою виробничу програму. Не тільки будувати, але і проводити поточний, деповський і капітальний ремонти піввагонів. Це дасть нові робочі перспективи і можливості для подальшого розвитку. Звичайно, за умови, що у підприємства буде постійний «портфель» виробничих замовлень», – розповів Костянтин Павлов.


Якщо вітчизняна індустрія та її промислові залізничні артерії працюватимуть з повним навантаженням, то такі підприємства, як «Дизельний завод», повинні бути постійно затребувані, вважає народний депутат. «Але сьогодні це «якщо» становить велику проблему – багато вітчизняних підприємств закриваються або знаходяться на межі виживання. Тому ми в новому парламенті будемо наполягати на нашому плані «Нової Індустріалізації» країни і державній підтримці вітчизняного виробника», – підкреслив політик.

«Відродження наших підприємств, розвиток української економіки, повернення майстровим робочим людям впевненості в тому, що вони потрібні Вітчизні – наш шлях, на якому ми обов'язковому досягнемо своєї мети», – резюмував Костянтин Павлов.


10 липня 2019 12:36
'site2018:subscribe.form' is not a component