Костянтин Павлов: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відродить авторитет і престиж педагогів

Костянтин Павлов: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відродить авторитет і престиж педагогів

В результаті провальної реформи Міністерства освіти, зарплата вчителя зрівнялася з зарплатою касира в супермаркеті. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов за підсумками зустрічі з педагогами Кривого Рогу.

Парламентар обурений тим, наскільки влада знецінила професію педагога. За його словами, в результаті діяльності уряду, професія викладача за оплатої праці прирівнюється до зарплати касира в супермаркеті. «На зустрічах з педагогами ми піднімали багато важливих питань, в першу чергу, які стосувалися їх роботи», – констатував опозиціонер.

Костянтин Павлов акцентував увагу на тому, що система освіти катастрофічно недофінансовується, а уряд продовжує закривати школи. «У багатьох областях України діти змушені добиратися до шкіл, які знаходяться на відстані до 50 кілометрів від їхнього будинку. За останні три роки у нас налічувалося 17,6 тисяч шкіл, зараз же їх кількість складає 16,6 тисяч. Число шкіл, які закриваються, перевищує вже тисячу, на 16 тисяч зменшилася кількість вчителів», – зазначив народний депутат.

На його переконання, програма лідера опозиції Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» наповнена усіма інструментами, реалізація котрих допоможе уникнути фінансового колапсу в освітньому секторі України. «Зарплата педагога значно збільшиться, та її коефіцієнт становитиме 1,5 до середньої зарплати по області. 10188х1,5 = 15282 грн. І все це буде реалізовано. Молоде покоління більше не буде виходити зі шкіл людьми третього сорту, готової робочою силою для розвинених країн. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК відновить мир та економіку, забезпечить гідне життя всім українцям. Разом переможемо!» – резюмував народний депутат.


14 лютого 2019 14:35
'site2018:subscribe.form' is not a component