Костянтин Павлов: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайно знизити тарифи на послуги ЖКГ

Костянтин Павлов: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайно знизити тарифи на послуги ЖКГ

Найболючішим питанням для українців зараз є все-таки не виборча система, а непосильні тарифи на послуги ЖКГ. Про це, виступаючи з парламентської трибуни, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов.

«Сьогодні зарплати в Україні найнижчі в Європі, а тарифи найболючішим чином б'ють по кишені. Порівняйте середню вартість тарифів у Німеччині – $243, у Великобританії – $186, Австрії – $188, Данії – $184, Хорватії – $182, Польщі – $170, Франції – $150. В Україні – $101. Середня ж зарплата в Києві – $243, Варшаві – $1551, Парижі – $2508, Берліні – $2520, Лондоні – $2886», – навів статистику опозиціонер.

Він зазначив, що українці витрачають на оплату житлово-комунальних послуг 22% і вище від своїх щомісячних доходів. А європейці – від 6% до 10%.

Костянтин Павлов закликав голову Верховної Ради Андрія Парубія поставити до порядку денного сесії проект постанови опозиційного БЛОКУ №9265 про мораторій на підвищення тарифів ЖКГ і спрямування всього добутого в Україні природного газу на потреби населення з перерахунком у бік зниження ціни на нього. Проект цієї постанови підписаний народними депутатами всіх фракцій парламенту, крім коаліційних.

«Ми з вами, шановні народні депутати, приносили присягу українському народу, а не Міжнародному валютному фонду, тому зобов'язані зробити все, щоб полегшити для українських громадян тарифне навантаження. Давайте зробимо хоч щось наостанок для людей», – підкреслив Костянтин Павлов.

20 червня 2019 10:54
'site2018:subscribe.form' is not a component