Костянтин Павлов: Нинішня влада здатна лише жити на подачки і заганяти країну в борги

Костянтин Павлов: Нинішня влада здатна лише жити на подачки і заганяти країну в борги

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов назвав фінальним і закономірним «акордом» нинішньої влади загрозу затримок пенсій і зарплат українцям через зростаючі економічні проблеми.

Він зазначив, що економічні показники України в січні продовжили погіршуватися. «У січні держбюджет вже не виконаний майже на 11%. Ще гірше йдуть справи із загальним фондом: план не виконаний на 18,9%, або 10,33 млрд грн. У порівнянні з минулим роком зниження доходів загального фонду склало 10,9%, або 5,4 млрд грн. Сума податкових надходжень на 13,4% гірше за показник січня 2018 року і на 27,8% – плану. Митні надходження за перший місяць року також впали на 10,4%», – відмітив опозиціонер.

Політик підкреслив, що в цілому січневий план по надходженню податків не виконано на 20,1%, що вже створює загрозу недофінансування соцпрограм в Україні. На все це також накладаються зобов'язання по поверненню кредиту МВФ, які як сніжний ком лягають на плечі вже не тільки нинішніх, а й майбутніх поколінь українців.

«Будь-який економіст скаже, що така економічна ситуація – це повний провал, і він є прямим результатом некомпетентності нинішньої влади. Жити на подачки і заганяти країну в борги – це одне, а вміти працювати – це зовсім інше. Після перемоги на президентських і парламентських виборах ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ нам доведеться нелегко, але у нас є професійна команда і чітка покрокова програма, як вивести країну з кризи. І я впевнений – ми впораємося», – резюмував Костянтин Павлов.

03 лютого 2019 13:47
'site2018:subscribe.form' is not a component