Костянтин Павлов: На посту Глави держави Олександр Вілкул зробить Україну економічно сильною, незалежною та стабільною країною

Костянтин Павлов: На посту Глави держави Олександр Вілкул зробить Україну економічно сильною, незалежною та стабільною країною

Всеукраїнський форум «За мир та розвиток» продемонстрував міць команди Олександра Вілкула. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

«Форум ще раз довів, що ми дійсно потужна команда, яка здатна вивести Україну з кризи, підняти економіку та зробити все можливе, щоб люди були впевнені у завтрашньому дні, щоб наші батьки та діти відчували себе в безпеці та жили в успішній, безпечній країні. Нам потрібен прогрес, щоб Україна стала неподільною та перспективною державою», – зазначив Костянтин Павлов.

За його словами, наріжний камінь програми Олександра Вілкула «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» – рішення проблем простого українця.

«Ми побачили реальну програму кандидата в Президенти країни, який на перше місце ставить, інтереси жителів України, їх соціальний захист. Це й відрізняє Олександра Вілкула від інших кандидатів. Він – людина практики, людина, яка пройшла чималий трудовий шлях – від простого робітника до керівника підприємства. І я впевнений, що він зможе зробити Україну економічно сильною, незалежною та стабільною країною на світовому просторі», – підкреслив опозиційний політик.

21 січня 2019 15:47
'site2018:subscribe.form' is not a component