Костянтин Павлов: Ми повернемо двом мільйонам сімей право на отримання субсидій

Костянтин Павлов: Ми повернемо двом мільйонам сімей право на отримання субсидій

У 2018 році рішенням Кабміну два мільйони українських сімей були позбавлені субсидій. Загальна сума державної допомоги для інших знизилася майже втричі. Все це – результат антинародної політики нинішнього уряду, якій протистоїть ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. Народний депутат Костянтин Павлов запевнив, що партія робить все для того, аби повернути українцям незаконно відібрані субсидії.

«Щоб обдурити людей і скоротити кількість одержувачів субсидій, уряд прийняв рішення про те, щоб людям без доходів автоматично вписували нібито дохід в 5763 грн - три прожиткові мінімуми. Тобто влада прирекла людей, які втратили роботу та доходи через кризу, ще й на відсутність держдопомоги», – зазначив політик.

Щоб відновити соціальну справедливість, депутати-опозиціонери зареєстрували проект Постанови щодо збільшення кількості сімей, які мають отримувати субсидії. Профільний Комітет Верховної Ради одноголосним рішенням вже підтримав його. Тепер необхідно, щоб за нього проголосував парламент.

Народний депутат наголосив, що проектом постанови опозиції повинні бути повернуті всі відібрані у людей пільги. Також він передбачає виключення норм про те, що субсидії не покладаються при заборгованості по комуналці, що перевищує суму в 314 грн, і якщо один з членів сім'ї перебував за кордоном більше 60 днів.

«Крім того, ми вимагаємо, щоб влада надала автоматичне безумовне право на отримання субсидій онкохворим, особам з інвалідністю, сім'ям з дітьми хворими на ДЦП і т. д., а також ряду категорій малозабезпечених осіб», – підкреслив Костянтин Павлов.

15 квітня 2019 13:24
'site2018:subscribe.form' is not a component