Костянтин Павлов: Ми збережемо масовий спорт доступним для всіх криворізьких дітей

Костянтин Павлов: Ми збережемо масовий спорт доступним для всіх криворізьких дітей

У Кривому Розі пройшов VII відкритий міський командний турнір по дзюдо серед юнаків 2007-2008 р. н. на Кубок народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтина Павлова.

5 квітня на турнір у великому спортзалі зібралося 12 команд: і традиційні гості-учасники з Жовтих Вод, і криворізькі юні дзюдоїсти з ДЮСШ №2, 6, 7, 9, клубу «Торнадо», а також вперше - команда міського Клубу юних моряків, де теж культивується цей вид спорту.

«Це просто чудово, що турнір, який вже має багату історію – за сім років він став важливою сходинкою зростання для сотень криворізьких діток – не тільки продовжує жити, але і набуває більшого масштабу. Ми пишаємося тим, що турнір завжди проводиться на базі нашої школи. А тепер – ще й тим, що у нашій ДЮСШ з'явилися нові додаткові можливості для більш масового залучення дітей до занять дзюдо, самбо, іншими видами спорту. Так як міська влада прийняла СК «Північне сяйво» в комунальну власність, всі наші секції працюють тут для дітей безкоштовно», – сказала директор ДЮСШ №7 Тетяна Головко.


«Кривий Ріг – одне з небагатьох українських міст, яке має сильну базу для проведення змагань вищого рівня. Не випадково в 2018 році наше місто стало номінантом на звання Європейської столиці спорту-2023. Я теж фанат цієї чудової ідеї. І переконаний в тому, що ми реалізуємо її в Кривому Розі з правильної стартової позиції: збереження спортивної інфраструктури міста, перш за все – наших ДЮСШ. Адже всі наші великі спортивні амбіції завжди починаються з малого. Щоб такі захоплені хлопчаки, які сьогодні беруть участь в цьому турнірі, могли займатися улюбленим видом спорту. Щоб їх не хвилювало, чи дозволяють це доходи батьків, ми вирішили зберегти масовий спорт доступним для всіх криворізьких дітей – і не відступаємо від цієї мети», – підкреслив Костянтин Павлов.


На відкритті сьомого турніру народний депутат розповів юним спортсменам про те, яку важливу роль зіграли заняття спортивною боротьбою і в його житті: допомогли сформувати характер, навчитися цінувати тренерів і наставників, знайти вірних друзів. Тому народний депутат тепер, в рамках своєї програми з розвитку криворізького спорту, проводить цілий ряд юнацьких турнірів – з різних видів боротьби, футболу та інші.

«І я також люблю спорт. Дзюдо – це для мене на все життя! Зараз у мене другий юнацький розряд, а в майбутньому я теж мрію гідно представляти Кривий Ріг на найвищому рівні!» – поділився своїми емоціями юний спортсмен з команди ДЮСШ №7 Ілля Якименко.


Переможцем турніру стала команда ДЮСШ №2, якій вручений кубок народного депутата Костянтина Павлова. На другому місці – команда ДЮСШ №6, третє місце розділили між собою команди ДЮСШ №7 та СК «Торнадо». Всім призерам також були вручені пам'ятні кубки турніру, медалі та грамоти.06 квітня 2019 17:31
'site2018:subscribe.form' is not a component