Костянтин Павлов: Ми ніколи не розмінюємося і не відступаємо, відстоюючи пам'ять про народний подвиг

Костянтин Павлов: Ми ніколи не розмінюємося і не відступаємо, відстоюючи пам'ять про народний подвиг

Вранці 22 червня і напередодні цього дня у всіх районах Кривого Рогу пройшли заходи, присвячені Дню скорботи і 78-ій річниці початку Великої Вітчизняної війни, пам'яті жертв війни в Україні. За незмінною традицією в урочистому покладанні квітів до меморіалів воїнів-героїв брали участь криворіжці різного віку.

До меморіалу в парку «Шахтарський» на 44-му кварталі Покровського району – святе для всіх поколінь покровчан місце братського поховання воїнів, які визволяли Кривий Ріг, – прийшло багато людей. Вдячні жителі району поклали букети живих квітів до меморіальних плит з іменами солдатів Великої Вітчизняної, які загинули в запеклих боях за Кривбас, і вклонилися світлій пам'яті визволителів.

«Ми, криворіжці, завжди будемо приходити до меморіалів своїх героїв, будемо пам'ятати про те, які жертви поніс український народ у Великій Вітчизняній війні, – сказав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов. – У нашій генетичній пам'яті її назва не піддається жодній корекції. Наші діди та прадіди йшли на неймовірні жертви і випробування – заради Перемоги і Вітчизни».

22 червня 1941 року Україна прийняла перший удар фашистських загарбників. Втрати нашої країни в найстрашнішій та найкровопролитнішій війні більші, ніж втрати Великобританії, США, Франції та Канади разом узятих.


«Правда про ці втрати – в історії кожної української сім'ї, – підкреслив Костянтин Павлов. – Жертовність і мужність нашого народу стали нашими міцним корінням, основою сьогоднішнього життя. Ми ніколи не розмінюємося і не відступаємо, відстоюючи пам'ять про Велику Вітчизняну війну, про народний подвиг, захищаючи гідність воїнів-ветеранів».

Щороку міська організація ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ бере активну участь у прибиранні всіх криворізьких пам'ятників, присвячених визволителям Кривого Рогу, партизанам і підпільникам, в проведенні своєї безстрокової «Естафети пам'яті».

Протягом багатьох років на Дніпропетровщині в рамках комплексної програми Олександра Вілкула депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та волонтери Фонду «Українська перспектива» системно підтримують ветеранські організації, надають ветеранам допомогу, передають продукти і медикаменти.

Уже п'ятий рік в місті підтримку знаходить соціальна ініціатива Костянтина Павлова – видача криворізьким ветеранам Великої Вітчизняної війни сертифікатів на придбання ліків. Суму такої допомоги з 2017 року збільшено вдвічі.

Криворізькі парламентарії послідовно відстоюють у Верховній Раді законні права в'язнів фашизму. Костянтин Павлов разом зі своїми колегами добився того, що Верховна Рада прийняла зміни до закону «Про жертви нацистських переслідувань» – ряд законних пільг повернуті, але боротьба за остаточне відновлення справедливості триває.

22 червня 2019 15:45
'site2018:subscribe.form' is not a component