Костянтин Павлов: Криворіжці мають намір судитися за право дихати чистим повітрям

Костянтин Павлов: Криворіжці мають намір судитися за право дихати чистим повітрям

Міська влада Кривого Рогу разом з громадськими організаціями мають намір судитися з найбільшими підприємствами-забруднювачами повітря в місті. Таке рішення, за словами народного депутата Костянтина Павлова, прийняв місцевий виконком.

За словами опозиціонера, підставою для подачі позовів проти найбільших забруднювачів міста стали результати досліджень фахівців Дніпропетровської медичної академії МОН України. Вчені аналізували ситуацію в зоні основних забруднювачів – «АрселорМіттал Кривий Ріг» і «ПГЗК». Було доведено, що найбільшою мірою на рівень захворюваності впливають викиди від промислових майданчиків металургійного і коксохімічного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Спільно з громадськими організаціями міста, а також з юристами громадської організації «Зелений Фонд» готуватимуться позови з питань захисту екологічних прав криворіжців. Будемо боротися разом», – заявив Костянтин Павлов.

Також він нагадав, що разом з Олександром Вілкулом та Андрієм Гальченко є співавтором законопроекту, прийняття якого дозволить залишати в Кривому Розі 100% доходів від екологічного податку і 50% ренти від видобутку корисних копалин. Саме ці кошти, на думку Павлова, повинні бути спрямовані на допомогу жителям і вирішення екологічних проблем.

«Прийняття цього закону ми обов'язково доб'ємося в новій Верховній Раді. Кривий Ріг неодмінно отримає нові екологічні програми і нове обладнання для лікарень», – підкреслив народний депутат.

13 червня 2019 17:25
'site2018:subscribe.form' is not a component