Костянтин Павлов: Кожен капітально відремонтований шкільний об'єкт – це внесок в майбутні перемоги молодого покоління

Костянтин Павлов: Кожен капітально відремонтований шкільний об'єкт – це внесок в майбутні перемоги молодого покоління

У Криворізькій школі №86 за програмою підтримки освіти Костянтина Павлова проведен капремонт спортивного залу. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов.

Опозиційний політик обурений тим фактом, що нинішня влада повністю зняла з себе обов'язок у фінансуванні дитячо-юнацьких спортивних шкіл та позашкільної освіти.

Костянтин Павлов заявив, що в ситуації, яка склалася, він разом з командою взяли на себе відповідальність за підтримку міських спортивних об'єктів, в тому числі і в загальноосвітніх школах. «Адже в житті кожної дитини поняття фізичної культури починається з такого чудового спортзалу, який є тепер в школі №86», – констатував він.

Народний депутат зазначив, що своїми «зірочками» на юнацькому спортивному небосхилі школа №86 пишається по праву. «Серед них – старшокласники: чемпіон України з рукопашного бою першорозрядник Назар Горнович, чемпіон України і Дніпропетровської області з боксу першорозрядник Єгор Сірий. Також є і першокласники – чемпіонка міста з плавання Софія Дьяченко та володар кубків всеукраїнських турнірів з тхеквондо Тимофій Панчук», – підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, що одним з головних питань на січневій сесії Криворізької міської ради стало питання виділення додаткового фінансуваннясоціальній сфері. За словами Костянтина Павлова, виділені кошти необхідно
інвестувати в освіту і здоров'я дітей, тому на допомогу школам для забезпечення
комфортних умов навчання дітей, був спрямований фінансовий ресурс в розмірі
п'яти мільйонів гривень.
07 лютого 2019 10:07
'site2018:subscribe.form' is not a component