Костянтин Павлов: Як би складно не було, ми зробимо все, щоб діти навчалися в гідних умовах

Костянтин Павлов: Як би складно не було, ми зробимо все, щоб діти навчалися в гідних умовах

Ініціатива батьків про створення сучасного комп'ютерного класу в криворізькій школі № 27 стала реальністю завдяки підтримці народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтина Павлова.

«Коли ми говоримо, що допомагаємо школам комплексно, то реалізуємо такий підхід на ділі. У моїй програмі підтримки криворізьких шкіл - і впровадження енергоефективних проектів, і подальше вдосконалення їх комп'ютерного забезпечення. Звичайно, це нелегко дається в сьогоднішніх умовах. І у цій школі, і в інших нами багато що робиться при зверненні батьківських комітетів. Тут немає дрібниць: нові комп'ютери – це втілена мрія сучасної освіти криворізьких дітей. І як би складно не було, ми зробимо все, щоб діти навчалися в гідних умовах», - підкреслив нардеп.

Відзначимо, не так давно батьки учнів школи №27 зібрали підписи про оновлення комп'ютерного класу і передали своє звернення піл час прийому у народного депутата. Костянтин Павлов узяв питання під контроль і вже сьогодні в школі працює сучасний комп'ютерний клас.
11 січня 2019 11:29
'site2018:subscribe.form' is not a component