Костянтин Павлов: Головне завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – дати людям можливість чесно працювати і гідно заробляти

Костянтин Павлов: Головне завдання ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – дати людям можливість чесно працювати і гідно заробляти

Нинішня влада проявляє цілковиту байдужість навіть до тих людей, які ціною свого здоров'я побороли найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов за підсумком зустрічі з криворізькими ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

«Майже два мільйони українців, які постраждали від Чорнобильської аварії, особливо гостро сьогодні відчувають на собі антисоціальну і економічно неповноцінну політику нинішньої влади. Спілкуючись на зустрічі з людьми, я переконався, що їх в першу чергу цікавить відновлення економіки і нормальних умов життя в Україні», – заявив народний депутат.

Він зазначив, що незважаючи на рішення КСУ від 17 липня 2018 року, яким скасування пільг постраждалим в результаті аварії на ЧАЕС визнавалося неконституційним, а всі соцзобов'язання держави мали бути відновлені в повному обсязі, влада за сім місяців так і не виконала його. Але мало того – нічого вона не робить і для того, щоб просто створити необхідні умови для нормального заробітку чорнобильцям.

«Нинішній режим не тільки не підтримує людей, але навіть не створює умови для того, щоб вони могли допомогти собі самі. Ключові кроки програми кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула – відродження економіки та побудова соціальної держави! Сюди входять і «Нова Індустріалізація», і проста та зрозуміла система оподаткування «15%-15%-15%», і стабілізація гривні, повернення довіри українців до банківської системи, відмова від міжнародних кредитів «проїдання». Щороку в країні з'являтимуться сотні тисяч нових робочих місць. Кожен українець зможе реалізувати себе в своїй країні, отримувати гідну зарплату, а вся соціальна допомога надаватиметься в повному розмірі та без будь-яких обмежень! Ми обов'язково повернемо українцям впевненість у майбутньому. Разом переможемо!» – підкреслив Костянтин Павлов.

05 березня 2019 15:23
'site2018:subscribe.form' is not a component