Костянтин Павлов: Фінансування науки, освіти та медицини – наше першочергове завдання

Костянтин Павлов: Фінансування науки, освіти та медицини – наше першочергове завдання

В умовах зниження рівня соціальних стандартів, катастрофічного недофінансування медицини та освіти нинішньою владою, депутати Криворізької міської ради нададуть додаткові кошти на боротьбу з цими згубними тенденціями. Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов.

За словами народного депутата, одним з головних питань на січневій сесії Криворізької міської ради стало питання виділення додаткового фінансування соціальної сфери. Він зазначив, що в Україні зараз медицина та освіта відчувають недофінансування в розмірі понад 17%. «Депутати підтримали пропозиції мера Юрія Вілкула та прийняли рішення надати додаткові кошти на підтримку освіти, спорту, культури та медицини. Так, на ремонти в школах, спортивних та культурних установах, підтримку ЖКГ, місто додатково направило 120 млн грн», – акцентував опозиціонер.

Костянтин Павлов наголосив, що виділені кошти необхідно інвестувати в освіту і здоров'я дітей. За його словами, на допомогу школам для забезпечення комфортних умов навчання дітей, спрямований фінансовий ресурс в розмірі п'яти мільйонів гривень. «Впевнений, що ця програма працюватиме так само ефективно, як і в попередні роки», – відзначив політик.
31 січня 2019 16:01
'site2018:subscribe.form' is not a component