Костянтин Лобановський: Олександр Вілкул – єдиний кандидат в Президенти, що здатний повернути мир Україні

Костянтин Лобановський: Олександр Вілкул – єдиний кандидат в Президенти, що здатний повернути мир Україні

Тема миру – одна з найважливіших і хвилюючих для українців. Саме про неї говорив на зустрічі з жителями Суворовського району міста Одеси Костянтин Лобановський – довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

Конфлікт на Сході країни відштовхує Україну в розвитку на багато років назад – українці це добре розуміють. У нинішнього президента є всі інструменти для того, щоб відновити мир на Донбасі, але цього не відбувається.

«У Порошенка немає не тільки політичної волі. Як показує скандал в «Укроборонпромі» та інших військових відомствах, ця влада наживається на крові власного народу. Їм немає сенсу зупиняти війну», - заявив Костянтин Лобановський.

Він підкреслив, що тільки у єдиного кандидата від опозиції – Олександра Вілкула – є і план дій, і сила, і політична воля для того, щоб боротися за мир і швидко домогтися довгоочікуваного результату.

Мирний план, розроблений лідером української опозиції, дозволить припинити війну за 6-8 місяців. Метод – прямі переговори з США і Росією. Їх мета – прийняття спільної резолюції Ради Безпеки ООН, на яку не накладе вето жодна зі сторін. Це забезпечить введення миротворчого контингенту ООН на Донбас. Наступний крок – встановлення на тимчасово непідконтрольних Україні територіях тимчасової міжнародної адміністрації під егідою ООН. Потім – вибори на Донбасі за українським законодавством за участю українських політичних сил. Одночасно – прийняття Верховною Радою законів в контексті Мінських угод. Додатковим фактором відновлення миру повинен стати позаблоковий статус України.

«Мирний план Вілкула, який став основою «Спільної ініціативи миру» підтримали голова «Сильної України» Світлана Фабрикант, Михайло Добкін – голова партії «Християнські соціалісти», і керівник виконкому громадського руху «Партія миру» Максим Гольдарб. Навколо цієї ідеї об'єдналися дійсно опозиційні сили – Олександр Вілкул і лідер руху «Наші» Євген Мураєв. Мирні ініціативи ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку були підтримані під час дебатів в Європейському парламенті. Свої підписи під «Спільною ініціативою миру» ставлять українці по всій країні. Цій владі війни залишилося недовго! Після перемоги на виборах Олександр Вілкул доб'ється миру та розвитку для України!»- резюмував Костянтин Лобановський.

22 березня 2019 16:55
'site2018:subscribe.form' is not a component