Команда Вілкула вимагає від міської влади Дніпра забезпечити порядок під час масового святкування Дня Перемоги 9 травня

Команда Вілкула вимагає від міської влади Дніпра забезпечити порядок під час масового святкування Дня Перемоги 9 травня

Забезпечити в День Перемоги 9 травня правопорядок і належний рівень організації масових заходів – найважливіше завдання для міської влади Дніпра та правоохоронних органів. Про це заявили депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра.

«Жителям Дніпра має бути забезпечено право і можливість святкувати Велике та по-справжньому рідне для них свято – 9 Травня», – заявили представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра.

Команда Олександра Вілкула звернулася до всіх, для кого священна пам'ять про подвиг нашого народу, який переміг фашизм: «9 Травня приходьте, і ми разом візьмемо участь в масштабних святкуваннях в Дніпрі, Кривому Розі та інших містах Дніпропетровщини та України. Ми покладемо квіти до меморіалів наших солдатів-переможців».

Опозиціонери зазначили, що на Дніпропетровщині команда Олександра Вілкула готується до масштабного святкування Великої Перемоги. Депутати всіх рівнів, а також прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ упорядковують пам'ятні місця Великої Вітчизняної війни. І ця робота триває.

«Також до 74-ї річниці Великої Перемоги ми зустрінемося з нашими дорогими ветеранами в Дніпрі та інших містах і районах Дніпропетровської області», – підкреслили опозиціонери.

9 Травня 2018 року разом з Олександром Вілкулом та ветеранами десятки тисяч жителів Дніпра пройшли Маршем Миру в ім'я єдності України та поклали квіти до меморіалів солдатів Перемоги. У ході також взяли участь і депутати Європейського парламенту.

Нагадаємо, 9 Травня 2017 року радикали напали на колону Маршу Перемоги, в якій йшли десятки тисяч жителів Дніпра з дітьми та ветерани. Тільки завдяки оперативній реакції Олександра Вілкула, учасників Маршу та правоохоронних органів, вдалося захистити ветеранів та городян з дітьми. В результаті нападу радикалів постраждали шість працівників правоохоронних органів. Поліція вилучила у нападників чотири ножа, три травматичних і один газовий пістолет, шість газових балончиків, факели, запальну суміш і балаклави.

24 квітня 2019 14:32
'site2018:subscribe.form' is not a component