Команда Медведчука на 105 окрузі затягує встановлення підсумків голосування, хоча перерахунок голосів підтвердив перемогу Вікторії Гриб

Команда Медведчука на 105 окрузі затягує встановлення підсумків голосування, хоча перерахунок голосів підтвердив перемогу Вікторії Гриб

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

У Луганській області представники «Опозиційної платформи - За життя» навмисне затягують встановлення результатів голосування на 105 окрузі. Згідно з даними оригіналу протоколу тут перемогла представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Гриб. Друге місце зайняв брат Віктора Медведчука, представник «Опозиційної платформи - За життя» Сергій Медведчук.

24 липня на вимогу представників Медведчука на спірній ділянці округу відбувся перерахунок голосів, який підтвердив перемогу Вікторії Гриб. Незважаючи на це група членів комісії, яка підконтрольна Медведчуку, продовжує цілеспрямовано затягувати прийняття протоколів.

Тепер команда «Опозиційний платформи» заявляє про міфічні фальсифікації, які за фактом нічим не підтверджені. В роботі окружної комісії оголошено чергову технічну перерву.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає представників Сергія Медведчука відмовитися від безглуздої боротьби, припинити затягувати встановлення результатів голосування, прийняти вибір людей і визнати свою поразку.

Ми звертаємося до міжнародних спостерігачів і правоохоронців із закликом приділити особливу увагу захисту усвідомленого вибору жителів 105 округу.

25 липня 2019 12:08
'site2018:subscribe.form' is not a component