Колектив Дружківського машинобудівного заводу висунув Бориса Колесникова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу

Колектив Дружківського машинобудівного заводу висунув Бориса Колесникова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу

Колектив Дружківського машинобудівного заводу висунув прем'єр-міністра Опозиційного уряду Бориса Колеснікова кандидатом в народні депутати по 49 виборчому округу. Борис Колесніков подякував машинобудівникам за довіру та пообіцяв зробити все можливе для розвитку краю, успішного та комфортного життя усіх жителів Донецької області.

За словами опозиційного прем'єра, машинобудівна галузь України переживе не найкращі часи багато в чому через відсутність гарантованих ринків збуту.

«Північ Донбасу – це машинобудівна столиця України. Дружківка, Краматорськ та інші міста, безумовно, потребують нових замовлень. Тому завдання машинобудівників – випускати сучасну конкурентоспроможну продукцію, при цьому держава зобов'язана подбати про нові ринки збуту», - заявив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

Борис Колесніков упевнений – обидва ці завдання можна реалізувати, але для цього Україна повинна заслужити довіру з боку іноземних та вітчизняних інвесторів. «Прикладів успішних аграрних країн у світі немає. Машинобудування – локомотив економіки, без нього наша країна не має майбутнього», - заявив опозиціонер.

За словами Бориса Колеснікова, інвестиції прийдуть в Україну лише в тому випадку, якщо в країні буде дотримано верховенство права та модернізована система оподаткування.

«5 років тому південнокорейська корпорація «Hyundai» планувала побудувати тут новий завод з виробництва електровозів та електротранспорту. Звичайно, якщо до цього проекту повернутися, то і у заводу, і у Дружківки – велике майбутнє. Це навіть не підлягає обговоренню», - зазначив Борис Колесніков.
11 червня 2019 16:15
'site2018:subscribe.form' is not a component