До 9 Травня на Дніпропетровщині команда Вілкула привела до ладу понад сотню меморіалів Солдатам Перемоги

До 9 Травня на Дніпропетровщині команда Вілкула привела до ладу понад сотню меморіалів Солдатам Перемоги

Уже десять років на Дніпропетровщині Олександр Вілкул реалізує програму з благоустрою пам'ятних місць на честь перемоги над фашизмом та вигнання нацистських окупантів з України. В рамках підготовки до святкування Дня Перемоги депутати всіх рівнів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, волонтери Фонду Вілкула «Українська перспектива» разом з жителями області упорядковують меморіали. На сьогодні вже приведено в порядок більше сотні пам'ятників воїнам-визволителям.

Суботники пройшли в Дніпрі, Кривому Розі, Кам'янському (Дніпродзержинську), Павлограді, Новомосковську, Тернівці, Марганці, Орджонікідзе, П'ятихатках та інших містах і районах Дніпропетровської області.


Заступник керівника Дніпропетровської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Гончаренко сказала: «Команда Олександра Вілкула традиційно готується до масштабного святкування Великої Перемоги. Ми наводимо до ладу пам'ятні місця, зустрічаємося з нашими дорогими ветеранами. І ми закликаємо всіх, для кого священна пам'ять про подвиг наших дідів, прадідів, 9 Травня взяти участь в масштабних святкуваннях та покласти квіти до меморіалів наших солдатів - Переможців. У Дніпрі та Кривому Розі 9 Травня ми запрошуємо всіх пройти Маршем Миру. У Дніпрі збираємося о 9:30 на алеї нижче танка - пам'ятника генералу Пушкіну. У Кривому Розі - теж о 9:30 на площі перед ДК «Центральний».


Гончаренко нагадала, що в 2010-2013 роках в Дніпропетровській області під керівництвом Олександра Вілкула було реконструйовано та заново відбудовано понад тисячу пам'яток, пов'язаних з перемогою над нацизмом і вигнанням нацистських окупантів з України.

Раніше в рамках соціальної ініціативи народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтина Павлова виділили адресну допомогу ветеранам Кривого Рогу - учасникам бойових дій 1941-1945 рр.

Волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» постійно надають допомогу і підтримку ветеранам, які перемогли нацизм. До пам'ятних дат передають ветеранам, учасникам бойових дій і дітям війни продукти, сертифікати на придбання медикаментів.


08 травня 2019 21:02
'site2018:subscribe.form' is not a component