Ірина Коваліш: У владі чекають професіоналів, які не тільки готові працювати, але і нести відповідальність

Ірина Коваліш: У владі чекають професіоналів, які не тільки готові працювати, але і нести відповідальність

Деструктивні процеси, запущені в кінці 2013 - початку 2014 років негативно відбилися на Україні та українцях, а структура державного управління практично розвалюється. Для того, аби ситуація змінилася на краще у владу повинні прийти професіонали, про це заявила Ірина Коваліш, депутат Одеської обласної ради, в студії ТК «Одеса». 

«Не потрібно бути депутатом, дипломованим управлінцем або політологом, щоб розуміти, що процеси в масштабах всієї України - зубожіння знищення економічного потенціалу і так далі - за 5 років негативно позначилися на рівні життя, добробуту і культури населення України», - розповіла опозиційний політик.

Попередня влада розколювала України питаннями мови, віри та історії, намагалася проводити якісь експерименти, називаючи їх «реформами». Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ неодноразово наполягали, що децентралізація в нашій країні потрібна, але не насильницьким шляхом, як це робилося останні п'ять років, а для вирішення існуючих проблем регіонів необхідна комплексна підтримка держави.

«Голова не знає, що роблять руки. Така ситуація склалася і триває в Україні. Ну, не може сьогодні мер або губернатор, навіть мають величезну підтримку населення, підміняти всю державну структуру, звалити і виносити на своїх плечах всі ті нововведення, якими аукаються в регіони чергові «ініціативи» з центру. Компенсація перевезень пільгових категорій, утримання установ освіти, медицини і культури, інші витрати, перенесені на місцеві бюджети, тільки зменшує можливості щодо розвитку громад. - на місця делегували повноваження, але не підкріпили це грошовим ресурсом», - підкреслила Ірина Коваліш.

Вся Україна як ковтка свіжого повітря чекає парламентські вибори. У владі чекають професіоналів, які не тільки готові працювати, але і нести відповідальність. У Верховну Раду нового скликання повинні прийти люди справи, які знають, як вивести країну з кризи і які живуть проблемами своїх громад.

«П'ять років я і мої колеги по ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОКУ послідовно йшли до цього. Навколо нас об'єдналися дійсно опозиційні сили. До нас приєдналися понад 70 мерів міст і голів територіальних громад, промисловці і бізнесмени з усієї України. Люди, які знають, що потрібно для миру та розвитку в нашій країні, які готові працювати і нести відповідальність. У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є досвід і напрацювання, кожен пункт нашої програми підкріплений розробленим проектом закону. І я впевнена, у нас - вийде!», - резюмувала Ірина Коваліш.


11 липня 2019 16:16
'site2018:subscribe.form' is not a component