Ірина Коваліш стала почесним гостем випуску Чорноморської флотилії юних моряків

Ірина Коваліш стала почесним гостем випуску Чорноморської флотилії юних моряків

1 червня, в день Захисту дітей, у морських воріт України - комплексу Одеського морського вокзалу - вже традиційно відбувся випуск Чорноморської флотилії юних моряків. Свій інтерес до моря ці 49 юнаків і дівчат зробили ще три роки тому, вступивши в ЧФЮМ. За доброю традицією, юних моряків в цей урочистий день вітали керівництво флотилії, представники міської та обласної влади, викладачі Морехідного училища ім. А. І. Марінеско, колишні випускники та ветерани флоту. Почесним гостем заходу стала депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ірина Коваліш.


«Чорноморська флотилія юних моряків створена рішенням сесії депутатів Одеської обласної ради в 2009 році. Навчання майбутніх морських вовків проводиться безкоштовно на базі Морського училища ім. А. І. Марінеско. Всього вихованцями флотилії на сьогоднішній день є більше 300 дітей з різних шкіл і інтернатів міста та області. Навчання ведеться по 3-м основним спеціальностям: «Юний судоводій», «Юний судомеханік» і «Юний моряк». Є у флотилії і додаткові напрямки - морське багатоборство, морська англійська мова, судомоделювання», - розповів Богдан Михайлец, директор Чорноморської флотилії юних моряків.

У таке свято діти, звичайно, чекали сюрпризів, подарунків, можливості повеселитися. І перший день літа це їм подарував - після урочистої церемонії випуску відбувся вихід в море на катамарані «Хаджибей», де свято завершилося святковою програмою, солодким столом з морозивом від Ірини Коваліш, запуском в небо голубів та куль бажань, а також спільними фото і записами один одному на пам'ять.


«Одеса завжди була славна трудівниками моря і для багатьох з випускників Чорноморської флотилії юних моряків це буде не тільки путівкою у доросле «морське» життя, а й безцінним першим досвідом морської справи. Попутних вітрів Вам, майбутні моряки! Зі святом», - привітала юних випускників депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


03 червня 2019 17:45
'site2018:subscribe.form' is not a component