Ірина Коваліш: З політичної точки зору об'єднання опозиції необхідне

Ірина Коваліш: З політичної точки зору об'єднання опозиції необхідне

Про це заявила депутат Одеської обласної ради Ірина Коваліш в ефірі "Думська ТВ". Також вона розповіла про можливі наслідки і причини відставки Кабінету міністрів, яка не відбулася, та оцінила шанси на "велику політику" колишнього опального губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, який повернувся в Україну, та представників української естради.

«Відставка прем'єр-міністра Гройсмана та його Кабміну навряд чи мала б істотне значення на економічну ситуацію в країні. Те, що Гройсман рішенням народних депутатів не був відправлений у відставку, за яку, до речі, голосувала фракція «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», свідчить те, що тривають політичні «торги», - розповіла Ірина Коваліш.

Відповідаючи на запитання ведучих ефіру, представник команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Одеській області підкреслила, що об'єднання опозиційних сил зараз затребуване з боку виборців та політично - вірне.

«Об'єднання опозиційних сил зараз політично важливе і потрібне. За результатами президентської виборчої кампанії ми бачимо чіткий запит на це від виборців, в тому числі, і в Одеській області. Чутки про об'єднання команд, які розійшлися, ходять у ЗМІ. Але я не хочу оперувати чутками. Має відбутися загальний всеукраїнський з'їзд, в якому я обов'язково братиму участь. Там і прийматимуться рішення. Я значно політично подорослішала і готова до нових викликів, відчуваю сили та впевненість для командної роботи на новому рівні. Але свою особисту думку на рахунок можливого об'єднання я висловлю відразу за підсумками з'їзду», - повідомила депутат обласної ради.

Опозиційний політик вважає, що повернення в Україну Саакашвілі та бажання ще деяких представників індустрії розваг увійти у велику політику, повторивши успіх Зеленського, це ньюзмейкерство та піар, а не серйозна політика.

"Мені довелося бути депутатом обласної ради за Саакашвілі і все, що залишилося в пам'яті, так це те, що він побив рекорд будь-якого з українських політиків за кількістю обіцяного, а реальних результатів - дещиця. Що стосується заява Ольги Полякової - це теж шоу бізнес. Так, результат Зеленського - вражає, але, всі бажаючі скористатися цією тенденцією, забувають, що насправді протестний результат нового Президента - це обурення виборців України проти всіх гілок влади", - резюмувала Ірина Коваліш.


31 травня 2019 14:45
'site2018:subscribe.form' is not a component