Ірина Коваліш: План Олександра Вілкула – це реальна та прорахована до нюансів програма порятунку України

Ірина Коваліш: План Олександра Вілкула – це реальна та прорахована до нюансів програма порятунку України

Депутат Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ірина Коваліш взяла активну участь у найбільшому за останні вісім років Всеукраїнському форумі «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

В рамках масштабної зустрічі, яка об'єднала понад 5000 учасників - представників ділових, промислових кіл, профспілок та роботодавців країни, громадських діячів з кожного регіону країни, Олександр Вілкул представив свою програму дій «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху».

На думку Ірини Коваліш, в послужному списку якої – 15 років успішної роботи в регіональних виборчих кампаніях в статусі прес-аташе, керівника прес-служби, розробника медіа-стратегії та співавтора обласних партійних програм, п'ятирічний план Олександра Вілкула та команди його однодумців – це реальна та прорахована до нюансів програма порятунку України.

«На моє глибоке переконання, 2019-й рік для України – це Рубікон. Ще однієї п'ятирічки війни, розпаду та злиднів наша держава не витримає. Тому кожен зобов'язаний просто чесно відповісти самому собі: чи готовий він терпіти приниження й надалі, або прийме зважене рішення в інтересах свого майбутнього, майбутнього своєї сім'ї та країни», – заявила політик.

Вона зазначила, що програма Олександра Вілкула базується на чотирьох непорушних принципах: мир, нова Конституція, економічне зростання та соціально відчутні результати економічного розвитку. За кожним з них – чітка стратегія досягнення цих цілей.

«Без змін до Конституції не обійтися: з метою викорінення політичної корупції та торгівлі посадами парламентська коаліція зобов'язана формуватися партією, яка перемогла на виборах. Необхідно закріпити позаблоковий статус України. У центральної влади – функції зовнішньої політики, армії, держбезпеки та реалізації національних інфраструктурних проектів. Все інше – в регіони. Громади розпоряджаються 100% прибуткового та екологічного податків й акцизу, є автономними в питаннях гуманітарної, культурної та мовної політики. Проста та зрозуміла модель оподаткування: 15%-15%-15% – прибутковий/ПДВ/податок на прибуток. Держзамовлення в ключових галузях економіки. Відновлення виплат при народженні дитини: за першого 100 тисяч грн, другого – 200, третього – 300 тисяч. Середня пенсія – не менше 40% від середньої зарплати по країні. Повна заборона на втручання правоохоронців у роботу бізнесу. Все це давно назрілі і необхідні Україні зміни», – підкреслила Ірина Коваліш.

На її думку, майбутні вибори будуть непростими, але складні часи вимагають від усіх нас максимальної концентрації та налаштування на життєво важливі зміни.

«Багато політиків і технологів вважають, що влада застосує адмінресурс, роздасть гречку і скупить всі голоси. А я впевнена, що український виборець – думаючий і відповідальний громадянин, який вміє відрізняти чесність від фальші та довіряти. Я це знаю по собі: коли я обиралася за своїм виборчим округом, я чесно говорила людям, що у мене немає бізнесу і немає коштів, щоб намагатися купити вашу прихильність грошима, а не справами, але я готова представляти ваші інтереси в облраді. В 2015 році виборці мені повірили, і за три останні роки в моєму окрузі із залученням бюджетних коштів було зроблено стільки, скільки не бачили тут за останні двадцять п'ять років. Тому я впевнена, що у березні 2019 року українці довірять себе і країну людям справи», – резюмувала Ірина Коваліш.

22 січня 2019 19:30
'site2018:subscribe.form' is not a component