Ірина Коваліш: Партія «Слуга народу» задля дотримання анонсованої чистоти нової влади, доведеться наповнювати свої ряди малокомпетентними в політиці людьми

Ірина Коваліш: Партія «Слуга народу» задля дотримання анонсованої чистоти нової влади, доведеться наповнювати свої ряди малокомпетентними в політиці людьми

Про це депутат Одеської обласної ради Ірина Коваліш заявила в прямому ефірі одного з місцевих телеканалів. Опозиційний політик також вважає, що глибоко розчарований в політиках, депутатах, президентах виборець, який проголосував 73-ма відсотками за Зеленського, - це серйозний дзвінок для всіх вертикалей влади і показник того, як насправді ставляться до них виборці і те, що вони хочуть довіряти людям новим, ще не заангажованим.

Також Ірина Коваліш поділилася побоюваннями щодо майбутнього нової Ради, що розділяється багатьма виборцями, і оцінила спробу частини нових і старих політичних проектів в різних комбінаціях претендувати на місця в парламенті.

«Партія «Слуга народу», аби дотримати широко анонсовані чистоту і незаплямованість нової влади, доведеться наповнювати ряди своєї політсили досить малокомпетентними в політиці людьми. Що стосується взагалі конфігурації майбутньої Верховної Ради, то сьогодні, на жаль, проглядається тенденція на збільшення кількості сил, які є в тому чи іншому роді ставлениками Коломойського. Сюди можуть входити ряд дрібних партій, які зможуть подолати мінімальний п'ятивідсотковий бар'єр, і це, як мені здається, банальне розкладання яєць по різних кошиках», - поділилася Ірина Ковалишен.

Представник команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Одеській області на запитання ведучого про її плани на парламентську кампанію зазначила, що для себе вже практично прийняла рішення і готова показати досить нова якість командної роботи, але вже в рядах Верховної Ради.

«На 90% для себе я вже прийняла рішення що я буду йти у виборчу кампанію. Я хочу найсерйознішим чином продемонструвати виборцям 141 округу, що я в собі відчуваю сили бути не тільки частиною цього округу. Я хочу показати досить нову якість командної роботи, але вже в рядах Верховної Ради. У мене є свій досвід, є своє реноме, є своя позиція, з якої вже знайомі виборці: відкритий, доступний і чуйний депутат. Я думаю, що це буде моїм основним перевагою. Я п'ять років є членом однієї партії і в рядах цієї партії продовжую своє політичне майбутнє. Мені тут комфортно тому, що програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ збігається з моїми внутрішніми переконаннями. Я йду з командою Вадима Новинського, я йду з командою Бориса Колесникова, командою Олександра Вілкула. Це ті люди, з якими мені вже і було, і є комфортно працювати. Це люди - мої однодумці, старші товариші, яким я довіряю в політичному плані», - розповіла депутат обласної ради.

28 травня 2019 12:30
'site2018:subscribe.form' is not a component